Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért füllent ezen az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért füllent ezen az oldalon ennyi ember az anális orgazmussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha van egy ilyen kérdés egy csomóan írják hogy nekik van anális orgazmusuk, akár sorozatos??? is.


Miért írja ezt itt ilyen sok ember? Ezek magukat nőnek kiadó férfiak akik így akarják rávennj a nőket az anál szexre?


Vagy olyan nők akik szexuális téren nullák a való életben és ezért inkább kamuznak valamit, hogy valaki lefeküdjön velük?

Nem hiszem hogy olyan gyakori lenne az anális orgazmus a nőknél, ugyanis hüvelyi orgazmusra is a nők 20-30 százaléka képes, análisra meg még kevesebb. De ezen az oldalon mindenkinek van minden és ez számomra elég hihetetlen...



2023. júl. 7. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem jóval kevesebb ember van itt olyan akinek tényleg van anális orgazmusa és nem csak beírja.

Ha pl egy kérdésnél van 15 válasz, hogy nekik van ánális orgazmusuk abból szerintem max 3nak van ténylegesen.

Akinek van az nem itt fog vele hencegni hanem kihasználja ezt az adottságot és szexel a való életben, nem pedig gyiken irogat az orgazmusáról.

2023. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezeket meleg férfiak írják többségében. Egyébként itt eleve mindenki férfi, néha 1-2 nő beesik kérdéseket olvasni. Egy közismert tény, hogy a nők nem írnak kommenteket és csak passzívan figyelik a történéseket.
2023. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Le lehet pontozni 1est éy 2est de igazuk van!
2023. júl. 7. 14:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy csak ezzel kapcsolatban füllent?
2023. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Olyan ez mint a farokméret. Itt mindenkinek legalább 18. Az életben meg…😀 Szóval anonim oldal, mindenki azt ír amit akar, te meg azt hiszel el, amit akarsz. L.
2023. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2. Én nő vagyok, és nekem SOHA nem volt anális orgazmusom.


Hüvelyi volt 2-3x, csikló mindig van.


Egy szex alatt lehet 2-3x is orgazmusom, de ahhoz idő kell.


Anált egyszer próbáltam, de nekem nagyon rossz élmény volt. Nem volt előkészítés, az ex partnerem nem figyelt rám és kellemetlen volt. Belém is élvezett, utána azt takarítani onnan, hát.. nem volt kellemes. Plusz folyamatosan ingerelt, mintha wcre kellene mennem..


🥲😔

2023. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sincs anális orgazmusom, de el tudom hinni, hogy másnak van, hiszen annyiféle orgazmus létezik.
2023. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

7. Ahhoz a férfinek nagyon kell tudnia, mit és hogyan csinál.


Én is csak hallottam róla.

2023. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

4es

Szerintem nem csak ezzel kapcsolatban füllentenek itt, de szerintem ez a legkevésbé hihető dolog ha valaki ezzel dicsekszik, meg persze a sorozatorgazmus.

2023. júl. 7. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Az orgazmusnak több fajtája van: így juthatsz a csúcsra különböző módokon


Az orgazmusnak több fajtája van. Vannak olyanok, akik nem képesek elérni a hüvelyi verzióját, azonban ilyenkor sem kell megijedni, hiszen számos más módon eljuthatsz a csúcsra.


Így élheted át a gyönyört

Ki ne akarná tudni, hogy lehet minden alkalommal eljutni a csúcsra? De sajnos ennek a megvalósítása egyáltalán nem olyan egyszerű – hiszen ha könnyű lenne, mindenki megcsinálná, akkor meg ugye oda az a bizonyos varázs. Kutatások szerint a nőknek csupán a fele tapasztal meg minden alkalommal orgazmust, amikor a partnerével szexel, és 9%-uknak ebben sosem volt még része.

....

Hány féle női orgazmus létezik?

A nők az orgazmus 7 formáját képesek megtapasztalni. Elsőre ez soknak tűnhet, de Searah Deysach szexedukátor elmondta, hogy testünk különböző részeinek stimulálásával az orgazmus különböző formáit tapasztalhatjuk meg, amelyek mind különböző hatást váltanak ki. Ez persze nem jelenti azt, hogy ezek közül bármelyik jobb lenne a másiknál, hiszen minden test különböző. Viszont reményt adhat a kétségbeesetteknek, hogy talán csak még nem találták meg a számukra tökéletes megoldást.


1. Csiklóorgazmus

A csikló a hüvelybemenet előtt foglal helyet, ahol a kis ajkak felül találkoznak. Egyetlen funkciója, hogy nemi izgalmat nyújtson. A csiklóorgazmus a leggyakoribb fajta a nőknél.


2. Vaginális orgazmus

A vaginális orgazmus behatolás közben következhet be. Egy korábbi kutatás szerint a nők 37%-a tapasztalta már meg a gyönyör ezen formáját.


3. Méhnyaki orgazmus

A méhnyak a hüvelyi csatorna végén található, mintegy elválasztóként a vagina és a reproduktív szervek között. A méhnyak megfelelő izgatása is óriási örömöket okozhat.


4. G-pont orgazmus

Sokan mitikus helynek hiszik a G-pontot, de létezik! A vagina bemenetétől nagyjából 5 centire található pont tele van idegvégződésekkel, ezáltal pedig néha még a csiklóorgazmusnál is nagyobb élményt nyújthat az ingerlése.


5. Mellbimbóorgazmus

A mellek, illetve a mellbimbó izgatása is eredményezhet orgazmust – minderről bővebben egy korábbi cikkünkben írtunk.


6. Anális orgazmus

Az anális orgazmusnak két formája lehet: csupán külső izgatással is elérhető kielégülés, de ugyanígy a hátsó bejáraton való behatolással is.


7. Vegyes orgazmus

Ahogy a nevéből is kiderül, ebben az esetben különböző testrészek együttes stimulálása okozza az élvezetet.


Ez a 7 fajta létezi, de ráadásul két úton keresztül juthatnak el a női orgazmushoz.

Az egyik agyi régió akkor aktiválódik, ha a nő egyedül van, és képzelőereje segítségével fantáziál. A másik régió pedig akkor, ha partnere szexuálisan stimulálja.

A kutatások alapján világosan látszik, hogy a nők agya teljesen különböző módon dolgozza fel az egyéni és páros szexuális élményeket.


Ha megkérdezi valaki az ismerőseit a nők többsége nem szereti az anált. Kellemetlenérzést vált ki, persze minden csak szokás kérdése.

Az biztos, hogy a G-pontot is sokáig vitatták és maga a női orgazmus valóságát is.

Nem lehetetlen az anális orgazmus, de szerintem sokan megjátsszák, hogy jó a pasi kedvéért.

Aztán majd ez is divatféle, mint a kopasz punci. A 80-as években mindenki még szőrős volt, 2000-es évekre meg a többség kopasz.

2023. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!