Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokos hirdetők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokos hirdetők miért nem szeretik ha csak érdeklődnek náluk?

Figyelt kérdés

Rohadt széles a kínálat, és nyilván a nekem legjobbat szeretném a pénzemért. Plusz nagyon sokan kiteszik, hogy kb. mindent vállalnak, aztán meg a harmadát sem. Emiatt sok lánynál csak megkérdem az infókat, és ha nem tetszik amit mondanak, akkor nem kérek időpontot. De ha ezt megtudják, hogy csak érdeklődök, akkor egyből kamusnak titulálnak, és tiltanak, meg anyáznak. Pedig így működik a piac.


Ezek csak az én tapasztalataim, nem tudom másnál hogy volt.



2023. júl. 7. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Te fizettél már pasinak valami ilyesmiért?
2023. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az érdeklődők jelentős része az örök érdeklődő kategória marad akik soha nem mennek el egyhez se.


Ezért se nagyon engedik a viberen való érdeklődést se.


Két menet közt pihentünk, ott mutatta a csaj hogy milyen nyomi érdeklődik. Aztán ott van az előző üzenetei mert hetente érdeklődik..többség ilyen.

2023. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Illetve kimaradt még hogy sok debil azt hiszi ez társkereső és udvarolnak.

Meg amikor úgy szólnak a telefonba szia édesem 🤣

2023. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem maguktól szoktál előadni a mesét. Pedig mindent látok az adatlapjukon és időpontért hívom őket. Erre elkezdi darálni, hogy mi hogy van, ami teljesen felesleges infó, mivel már tudom, különben nem hívtam volna.
2023. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!