Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokos hirdetők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokos hirdetők miért nem szeretik ha csak érdeklődnek náluk?

Figyelt kérdés

Rohadt széles a kínálat, és nyilván a nekem legjobbat szeretném a pénzemért. Plusz nagyon sokan kiteszik, hogy kb. mindent vállalnak, aztán meg a harmadát sem. Emiatt sok lánynál csak megkérdem az infókat, és ha nem tetszik amit mondanak, akkor nem kérek időpontot. De ha ezt megtudják, hogy csak érdeklődök, akkor egyből kamusnak titulálnak, és tiltanak, meg anyáznak. Pedig így működik a piac.


Ezek csak az én tapasztalataim, nem tudom másnál hogy volt.



2023. júl. 7. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
mert nincs belőle bevételük ;) s ez frusztrálja őket. Csak ezt nem tudják elmondani ;)
2023. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Érdeklődésből nincs bevételük.
2023. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Viszont az érdeklődés még nem kötelez semmire.

Ez olyan mintha a boltba ha bemész mindent meg KELLENE venned aminek csak megnézed az árát.

2023. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert egy undorító pénzéhes aranyàsó mind.🤮
2023. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom mert nem akarnak időt fecsérleni heti 50 emberre aki csak "érdeklődik" meg cseverészni akarna ingyen persze...
2023. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
A puncson mégrosszabb, utóbbi időben már épp csak a segglyukamról nem akarnak képet kérni. Persze küldjek ingyen fehérneműset, bikiniset, amikért mások onlyfansen pénzt kérnek. Tök pofátlanok lettek a pasik, pár éve nem ilyen volt ez az ipar. Normális képet küldök, ha tetszik, találkozzunk és fizessen, de mikor naponta 10-en akarnak csak ingyen szexcsetelni meg képekért kuncsorogni, abból nem lesz bevétel, akkor minek csináljuk, érted…gondolom a rosszlányokon is unják már a felesleges csetelgetést.
2023. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Én szoktam ajánlatot kérni úgy hogy legyen benne tételesen a b@szás szopás nyalás ujjazás.
2023. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább a stricijeik tiltják a normális érdeklödést.
2023. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

6

Hát igen, ezek a förtelmes pasik akik fizetned neked, eltartanak a testedért, hú de borzalmasak

2023. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
#9 amelyik fizet, azzal nincs gond, de nem azokról beszéltem😀
2023. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!