Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan állapítjátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állapítjátok meg legkönnyebben, melyik irányba gördül a gumi?

Figyelt kérdés
Első ránézésre nem könnyű eldönteni, melyik a külső és belső oldala, és ha csak felhelyezéskor derül ki, hogy rossz oldalt választottál, akkor utána már nem ajánlatos használni, és nem biztos, hogy van másik kéznél.

2023. júl. 7. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én felhelyezés előtt a hüvelykujjamra téve picit elkezdem gördíteni egyik irányba....ha simán megy akkor az a jó irány.

Ha rossz irányba görgeted akkor feszülni kezd és máris tudod hogy fordítva kell

2023. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztán látszik!
2023. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Párat már dobta ki emiatt én is.


Tisztán látszik, persze, fényes nappal, nyugodt körülmények között. Mikor élesben kéne használni, jó esetben már egy hosszas előjáték után, nem verőfényes napsütésben vagy díszkivilágításnál, lehetőleg igy felrakni, hogy ne törje meg a folyamatot, pont nem látszik tisztán.


A hüvelykujjas ötlet jó. De én mellé tenném azt is, hogy ha tudod, hogy akció lehet, legalább 2-3 legyen nálad. Egyrészt ezért is jó ha elcsesznéd, másrészt nem tudhatod, hogy az első menetnél megáll és akkor se a gumi miatt legyen már vége.

2023. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!