Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan bevállalós nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan bevállalós nő, aki lefekszik egy mamahoteles férfival?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Mamahoteles voltam, amíg nem gyűlt össze saját lakásra való pénz. Ugyan úgy jöttek fel hozzám a nők, mint a mostani legénylakásomba. Ismerek olyan nőt akinél számít, hogy az ember egyedül lakjon, de ő albérletben van és szerintem ott is marad, mert egy lakásra valót albi mellett kb. 20 év múlva fog összeszedni.
2023. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Létezik.20-21 éves voltam és nem egy csajom volt akivel lefeküdtem.

Mamahoteles voltam mivel nem volt rendszeres munkaviszonyom és egyetemista voltam.A szüleim tartottak el javarészt leszámítva mikor alkalmi munkakat vállaltam.

Na bumm!!

2023. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Aki 30 felett mamahoteles, azt kerüli minden nő, nézhetsz ki akárhogy
2023. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan aki albiban lakik de hazajár ebédelni meg kimosatja a ruháit. Az ilyen inkább lakjon otthon. :D
2023. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

14

Ennek meg mi értelme van? Sokan albérletbe költöznek, a szülőknél meg ott van 2 üres szoba vagy komplett lakrész.

Kidob az ablakon havi 200e t.

Csak azért hogy a független látszatát keltse.

2023. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért
2023. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!