Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalós csajok, bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalós csajok, bevállalós kérdés: ha valaki (átlagos ferfi) az utcán/bárban/akárhol leszólítana és felajánlana egy jelentősebb összeget, huncut dolgokért, akkor...? (Folyt. lent)

Figyelt kérdés

...meddig mennél el (cicivillantás, bugyid odaadnád, full szex stb.)? Egyszeri alkalomról van szó, normális dolgokról. Tegyük fel, hogy nem vagy kapcsolatban, nincs érzelmi ellen ok.


Légyszi írjatok kort is. Ha semmit nem vállalnál be, miért nem, ha igen, akkor azt is h mennyiért. Nem keresek senkit, kíváncsi vagyok, hogy a bevállalósok meddig mennének el egy ilyen szituban.



2023. ápr. 23. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hét számjegyű összeg alatt csak kiröhögném
2023. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy szopást talán 22/l
2023. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

#2


Végre egy normális nő, aki nem vicceli el a kérdést, és vállalja magát.

2023. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es es mennyiert?
2023. ápr. 23. 09:30
 5/9 A kérdező kommentje:
1# Nem írtad, hogy mit a millioert. Meg erdekes lenne a kontextusban a korod is (korosztaly legalabb).
2023. ápr. 23. 09:31
 6/9 anonim válasza:
100%
A bugyimat adnám el.Nem tudom mennyit pénzt kérnék érte.
2023. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy százasért még a szexben is benne lennék
2023. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy fröccsért leszopnám.
2023. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Fizikai kontaktot semmi pénzért.

Cici, punci villantás, bugyi, melltartó oda adás esetleg 6 szemjegyű összegért. Ezt is azért, mert meg vagyok szorulva.

30/n.

2023. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!