Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok és nagyon nehezen élvezek el, sok nő meg ezt nem díjazza…ők már rég túl vannak rajta én meg még sehol.. Valami ötlet tanács?

Figyelt kérdés
Több helyen meg azt olvastam sok nőnek gyors tüzelésű a párja..

2023. júl. 6. 12:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%

Én imádom a hosszú együttlétet.

De nem mindegy, hogy ez csak egyfajta kínlódás, mert a férfi nem tudja annyira elveszíteni a fejét, hogy elélvezzen vagy folyamatosan visszatartja magát, mert ő is ugyanannyira élvezi a testi kontaktust, mint én és ezt a maga gyönyörére is nyújtja el. Nagyon nem mindegy. Simán lejön szex közben, hogy melyikről van szó és nagyon lelombozó, ha az érződik, hogy a férfi görcsöl és nincs ott igazán se testben, se agyban.

2023. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10#

Szerencsés vagy…

2023. júl. 6. 13:49
 13/29 anonim ***** válasza:

Szintén hasonló cipőben járok én is nehezen tudok csak elélvezni.

Sajna és tényleg ez is rossz hogy egyféleképp tudok gyorsabban elmenni ha popsiba dugom.

2023. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%
Vagy a férfi dugjon a seggébe valamit hátha úgy hamarabb elélvez
2023. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Kèrdező èn ugyan ez voltam a 17 èves koromtòl kb 25 èves koromig.


Nàlam is volt, hogy a làny megsèrtődött ès kb magyaràzkodnom Kellet, hogy mièrt nem mentem mèg el 30 perc utàn.. Az èvek soràn ez àtalakult ès most meg gyakran kb 5 perc alatt el megyek. Ràadàsul anno sokkal jobban bìrtam magàt a mozgàst is.



Mondjuk ez partner függő.

2023. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Tutti melegek vagytok, egy heteró férfi 2 perc alatt elélvez.
2023. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Amelyik nővel nem tudtam elélvezni ő is ezt mondta nekem, hogy "ennyire nem vagyok szar, hogy a pasi ne élvezzen el" Meg azt is mondta, hogy ő még soha nem volt együtt olyan pasival aki nem tudott elélvezni.

De velem csak 41 évesen fordult ez elő, korábban soha. Biztos a korral jár. Azóta sikerült orgazmusra jutnom 30 perc alatt egy másik nővel

2023. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

A minap az asszony 40 percig cumizta a kőkemény farkam, amikor azt mondta, hogy tegyem be, és majd inkább oda élvezzek többször is, mert elfáradt az állkapcsa.

43F

2023. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, átadom a melósabb nőket, te pedig küldd a panaszkodókat. Win-win.
2023. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

45 évesen itt vársz ötletet???

Szerintem te reklámozod magad, csak elég sz@rul...

2023. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!