Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legemlékezetesebb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silverfox30 kérdése:

Legemlékezetesebb szexuális történeted?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Számotokra mely együttlét volt az amit soha nen felejtetek el. Értem ezalatt, hogy a legviccesebb vagy valami nem úgy volt ahogy elképzelted! (pl. Természetben megcsipet a csalán, vagy szűk volt az auto) Kinek mi a legviccesebb?

2023. júl. 6. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szopás közben nem a számat mozgattam, hanem a csípőmet. Ez nekem annyira tetszett, hogy a könnyem kicsordult.

Páromnak lelankadt természetesen.

2023. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az első.

Ami nagyon nem olyan és pláne nem azzal a lánnyal volt akivel szerettem volna. Egy husis idősebb lánnyal volt. Igazából ő dugni akart én meg ott voltam.


Aztán egy szopás egy igazi cicababától,kinézet 10/10 persze 20cm vakolat semmi sem volt rajta természetes. És olyan vadul erőszakosan szopott,hogy csak ettől ugrált alattunk az ágy. Probáltam instruálni,hogy ne legyen ilyen de nem igazán használt. Koncentrálnom kellet,hogy elélvezzek.

2023. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig fantáziáltam róla, hogy az irodában levetkőzök meztelenre zárás után és keményen szeretkezek egy férfivel. Még novellát is írtam róla.

Aztán egyszer összehoztam valakivel. Egész más lett, mint ahogy elképzeltem. Kínos is, főleg mert annyira feszélyezte a környezet meg a szituáció, hogy nem állt fel neki. Hogy ezt nehogy észrevegyem, betette lankadtan, én nem tudtam, hogy lankadtan is lehet dugni és azt hittem, hogy ilyen neki amikor áll, semmit nem éreztem belőle. Szégyelltem magam utána, azon kívül megtanultam, hogy extrém helyeken a szex csak spontán lesz olyan, mint a vágyaimban. Ha nincs az az egymásnak esünk kémia, önmagában a szituáció nem elég.

2023. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 -as válaszoló! Nem tudom megkapod e ezt az üzenetet, de én azért elolvasnám azt az írást :) Én is szeretek ilyesmit írni :) (41 F)
2023. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja nekem is elküldhdted mert szivesen olvasok ilyeneket.
2023. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi barátnőmmel lementünk Tőserdőre egy hétvégére. Éjjel, miközben a parton ment a buli, mi elvonultunk egy kicsit játszani a félszigetre. Találtunk is egy jó kis horgászhelyet, ami alkalmasnak tűnt. Nekiláttunk egymást kényeztetni, mikor megnozdult mellettünk a bokor. Már foglalt volt a hely, egy másik pár volt. Gyorsan le akartunk lépni, mikor a másik csaj szólt, hogy csináljuk egymás mellett. Köpni-nyelni nem tudtam, de a barátnőm letérdelt elém és egy szó nélkül lerántotta a nadrágom. A másik csaj hasonlóképp járt el. Mi meg csak pupilláztunk a vadidegen sráccal. De egy kis idő után aktivizálódtunk mi is. Ment minden egymás mellett. A végén kapták magukat és leléptek. A mai napig nem tudom, kik voltak, de számomra felejthetetlen lett az az éjszaka.
2023. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!