Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van beteljesületlen szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van beteljesületlen szexuális vágyad, és mennyi az esélye hogy ez valóra is válljon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 09:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Van és nem fog teljesülni.

A feleségem nem vevő rá.

2023. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%
Van, de alig látok esélyt rá, hogy teljesül, bdsm jellegű. F
2023. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%

Pisiszex minden változata...

Többször teljesült egy - egy bizonyos elképzelés ebből, de van ami még nem...

Dolgozok rajta.

2023. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
Van, több is. Az egyikre minimális esély van, a másik sosem fog beteljesülni.
2023. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
83%
Van egy szélsőséges amikor anya-lánya parossal együtt lenni akar kűlön akar együtt! Ilyen hogy teljesüljön biztos van esely! 1%
2023. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
90%
Van több is, de a feleségem nem nyitott ezek irányába, illetve nagyon kicsi esélyt látok arra, hogy egy-kettőt megtegyen belőle. Persze megcsalni azért nem fogom.
2023. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

Néző előtti szex. Van, csak a gátlásaimon kell túllépni, ami igazából csak rajtam múlik.


Egy másik vágyam is teljesülhetett volna, volt valaki, akit annyira kívántam, ahogy még soha életemben senkit. Az a fajta vonzalom, szerelem, amire nincs magyarázat, a közelében minden erkölcsi és egyéb gátlásom összeomlott, teljesen tehetetlen vagyok egy légtérben vele szemben, ezért is láttam életemben csak pár alkalommal. Az egyik legnagyobb vágyam volt vele lefeküdni.

Kerülgettük egymást sokáig, akart is engem meg nem is. Már szinte én könyörögtem neki, hogy feküdjön le velem. Mindig azt játszotta, hogy felizgatott, aztán meggondolta magát. Évekkel később lefeküdt volna velem. De megmondta, hogy mást szeret, ezért már nem volt kedvem. Soha nem leszek számára az a nő, aki nekem ő férfiben. Nem is lenne ezzel baj, ha ezt az elején kerek-perec megmondja.

Hiába feküdnék le vele, nem élvezném ezek utàn. De ha élvezném, akkor se, amit éveken át művelt velem, az embrtelen volt.

2023. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Nyári szünetes kiéhezett unatkozó kisfiúk kérdése 😂😂
2023. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
90%
van! De semmi esélyem sincs hogy beteljesüljön.
2023. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%
Van amit még nem éltünk meg, de úgyhiszem hamarosan csak sikerül azt is megélnünk.:)
2023. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!