Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok ha kutyapozbán a fiú gyorsan kihúzná a péniszét a puncitokból is bedugná a feneketekbe?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Be se tudnád dugni te sokeszű... szerintem te még nőt se láttál...
2023. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#17 #19 azért erre nem vennék mérget. Sok olyat láttam már, hogy valakinek járt a szája, de nem kompenzálásból, hanem mert megmámorosodott. Olvasnivaló: [link]
2023. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
77%

Kedveske az nem úgy megy h kivesszük nunibol azt egyből durr popoba. Popohoz oda kell illeszteni meg nem olyan könnyen szalad oda be főleg előjáték sikosito nélkül és azt észreveszi a hölgy hogy oda akarod betenni!

Talán úgy tudom elképzelni ha a hölgy be van pucsitva és mondod neki h húzza szét a feneket akkor könnyebben be tudod tolni neki de az lehet h fájni fog neki

En mindig gyengéden óvatosan teszem be ha mar bent van és “stabil” a hölgy utána lehetet egy kicsit gyorsítani

2023. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!