Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy-hogy ennyi férj/ feleség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy ennyi férj/ feleség van, aki azt írja,hogy 4-5 év után heti, 1-2 alkalom szex van csak? Ilyen hamar beleunnak egymásba? És ha valójában a nők annyira szeretik a szexet,hogy a fenébe,hogy röpke pár év alatt ilyen mértékben elutasítják?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni,hogy valaki 4-5 év leforgása alatt beleun annyira a férjébe/párjába,hogy vagy nem kívánja,vagy keveset kap és másfele kacsintgat. Mitől alakul ki ez?
2023. júl. 3. 04:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy a #7 írja... nőben ugyanez van. Szülés után gyakorlatilag az összes megbolondul, kezelhetetlen hisztérika / fapina lesz.
2023. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a házasságot nem erre a világra találták ki. Egy gazdasági érdekközösség volt, amely szociális funkciókat (beteggondozás, tb, stb.) is ellátott, az emberek várható életkoráig, ami 30-40 év volt. Egy egyszerű, egyforma, rövid életre szólt, garantálta a szexet a résztvevőknek. Nem arra, ami ma van.
2023. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
12, a hosszú házasságok ma is gazdasági érdekközösségek.
2023. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%
#13 Valójában nem vagy rászorulva a másikra, ez opcionális.
2023. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem olvastam a többi választ. Nekem nőként az a tapasztalatom, hogy akár pár hónap (!) járás után volt olyan, hogy az akkori pasim max. hetente 1x volt hajlandó szexelni, miközben én a falat kapartam vagy olyan partnerem is volt, aki teljesen random akart dugni, de CSAK AKKOR, amikor ő akarta.


Szóval ez "És ha valójában a nők annyira szeretik a szexet, hogy a fenébe, hogy röpke pár év alatt ilyen mértékben elutasítják?" nem igazán igaz.


Szokásos kérdéseket megelőzendő: nagyon vékony voltam egész életemben, sztem jó alakom van, örömmel szexeltem volna ezekkel a fent említett pasikkal és volt olyan partnerem is, aki minden nap igényelte a szexet velem (többek között a terhességem alatt 9 hónapig végig). Szóval akkor olyan nagy hiba nem lehetett bennem.

2023. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Pl gyerek miatt.

A szüleim biztos hogy nem szexelnek heti szinten sem. Sosincs a hálószoba ajtaja becsukva, amúgy is kihallatszódna kb minden meg lényegében barmelyikünk bármikor rájuk nyithatna. Kb 2 havonta elutaznak kettesben max akkor tudnak


16l

2023. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%
16. És gondolkodtatok már azon, hogy esetleg hagynotok kellene őket?
2023. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%

16


Nekem egyszer egy nő mesélte, hogy a szülei(k) (volt egy tesója is) megmondták, hogy a szombat délelőtt az ő idejük, ők akkor szexelnek, legyenek szívesek elfoglalni magukat és kész.


Az én szüleim szombat és vasárnap délutánonként elmentek a szobájukba és nem kellett hozzá túl nagy fantázia, hogy kitaláljam, hogy mit csinálnak. Nekem ez teljesen természetes volt.


Megoldhatóak ezek a dolgok.

2023. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"El nem tudom képzelni,hogy valaki 4-5 év leforgása alatt beleun annyira a férjébe/párjába,hogy vagy nem kívánja,vagy keveset kap és másfele kacsintgat. Mitől alakul ki ez?"

mert a szexualitás végső soron nem kis részben az utódnemzéshez kapcsolódik, és az elmúlt pár százezer évben, a továbbadott génállományt tekintve sikeresebbek voltak azok, akiknek több emberrel is volt gyereke. a hajlam pedig megmaradt.

másrészt meg elég bonyolult idegrendszerű állatfaj vagyunk sokféle szexuális beállítottsággal, így az újdonságigényünk is emberről emberre eléggé változó.

2023. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

"És gondolkodtatok már azon, hogy esetleg hagynotok kellene őket?"

a szülők szexuális életének fellendítésén elgondolkodni egészen biztosan nem a gyerek feladata.

2023. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!