Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy-hogy ennyi férj/ feleség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy ennyi férj/ feleség van, aki azt írja,hogy 4-5 év után heti, 1-2 alkalom szex van csak? Ilyen hamar beleunnak egymásba? És ha valójában a nők annyira szeretik a szexet,hogy a fenébe,hogy röpke pár év alatt ilyen mértékben elutasítják?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni,hogy valaki 4-5 év leforgása alatt beleun annyira a férjébe/párjába,hogy vagy nem kívánja,vagy keveset kap és másfele kacsintgat. Mitől alakul ki ez?
2023. júl. 3. 04:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is lehet hallani 10 év kapcsolat után, hogy havi 1-2 szex
2023. júl. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De pont az a kérdésem lényege,hogy ez miért alakul ki? Hogy lehet,hogy az elején megy,aztán hirtelen elvágólag "már nem kívánom a páromat"?
2023. júl. 3. 04:17
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
A legegyszerübb ok hogy az emberek szexuálisan megunják egymást. A szexuális vágy nagyrészt, az ujdonság varázsa és a kiváncsiság miatt alakul ki, ez több évnyi szex után biztosan csökken. Tuti hogy rengeteg ember szaladgál az utcákon, akiket a saját párjuk, szexuálisan már rég megunt, de egy kivülállonak baromira vonzók szexuálisan. És akkor ehhez a semleges megunáshoz adodik hozzá, a kiábrándulás az utálat testileg, érzelmileg, ami az egymás megismeréséből, kiismeréséből fakad. Lehet hogyha az emberek kevesebbet szexelnének, akkor tovább tartana a szexuális vágy ?
2023. júl. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Majd megtapasztalod.


Amúgy a 4-5 évet nem tudom, hol olvastad, ilyenekbe én még nem futottam bele. 10+ már inkább reális. De nyilván embere válogatja.

Azt meg honnan veszed, hogy a nők elutasítják a szexet? NEM a szexet "utasítják el", hanem csak az adott férfit.

És igen, azért alakul ez így, mert a felek megszokják, megunják egymást.

2023. júl. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De akkor miért van a házasság? Akkor miért nem költöznek össze, élnek együtt házasság nélkül,és ha megunják megint megy mindenki és keres másik partnert? Akkor a jóban rosszban,betegségben stb szöveg csak addig érvényes, amíg meg nem unják egymást?
2023. júl. 3. 05:44
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Személyes tapasztalatom szerint sajnos igen.... (Nekünk pont ma van a 19. házassági évfordulónk, de már vagy 6 éve kb a vicc kategóriába tartozik sajnos....)
2023. júl. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Megszokás, megunás + a mindennapi konfliktusok. Pénzhiány, munkahelyi stressz, gyereknevelés miatti stressz és magány. Az egész élet valahogy teljesen más, mint amilyennek gyerekkorban elképzelted. És a fáradtság, hétköznapi gyötrelmek mindenkiből a legrosszabbat hozzák elő. A férfi, aki olyan férfiasnak, határozottnak tűnt eleinte, a konfliktusokban arrogáns, pattogó akarnok lett. Lenyűgöző volt, hogy nagy fekete autóval jött a randira az igazgató úr és erőt, önbizalmat sugárzott? Hamar kiderül róla, hogy valójában egy gyökér. Jóhumorú, vicces fazon? Qva unalmasak a viccei 10+ év alatt… Vagy aranyos, kedves? Egy szerencsétlen tutyimutyi… 🤦🏻‍♀️
2023. júl. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Jó a kérdésed mi 1 év után jutottunk el a heti 1-2 szintre sajnos és a pasim utasít el, én nő létemre kívánom minden nap.
2023. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Mi több évtizedes házasság során jutottunk el a heti egy szexig, ami nekem kevés. De az itt olvasottak után, hogy pár év alatt mennyit csökkent a szex száma sok párnak, nem szólhatok szinte semmit. A megszokás, a napi gondok és még sok sok körülmény befolyásolja ezt. F
2023. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne heti 1. Vagy legalább 2 hetente 1. Kb havi 1, max 2 van manapság. 10 éve napi 2 is előfordult, de eleinte szinte minden nap volt.
2023. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!