Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ilyenkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ilyenkor mit gondolnátok, tennétek? Anonim oldal, szóval csak őszintén, nem kell a kamu nyugtatás.

Figyelt kérdés

Igen, sajnos magamról is szól a kérdés. Szóval... készültök lefeküdni a hapsival, de egy kicsi, xar van a lába között, nem az, amire vágysz. Nekem 13cm körüli hosszú és 4-4,5cm vastag (13-14cm kerület). Valami ilyesmi, már régen méertem.


Nevetnétek? Próbálnátok leplezni a csalódottságot? Nem is lenne szex? Vagy egyszer lefeküdnétek vele, aztán kerestek mást?



2023. júl. 1. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

A te méreted egyáltalán nem gáz. A hossza is még az átlag alsó határa nagyjából, a vastagsága pedig pont átlagos. Szóval felesleges izgulnod miatta szerintem.


Volt már, hogy ennél kisebb péniszekkel találkoztam. Ott előfordult olyan is, hogy emiatt végül nem lett szex belőle egyáltalán. De az tényleg kicsi volt, ilyen 10 cm maximum, plusz még vékony is. És ott sem nevettem ki miatta, mert nem igazán tehet róla, csak közöltem, hogy ezzel sajnos nem fog menni.

2023. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!