Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,párok ! Satisfyer Pro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,párok ! Satisfyer Pro 2 Gen2 - akkus csiklóizgató vibrátorol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1).fokozataid hogy érdemes használni?

2).volt már Satisfyer Pro 2 Gen2 - akkus csiklóizgató vibrátotol ,több szörös orgazmusotok?


2023. jún. 30. 18:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Párommal nézeketjük Satisfyer Pro 2 Gen2 - akkus csiklóizgató vibrátort.

Akinek vsn ilyenje ,nektek mi a tapasztalatok velle?

2023. jún. 30. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Viszont kb 3 hónap alatt elromlott, nem tölt az akkuja, pedig vízben sem használtam. Kuldhetem majd vissza
2023. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a barátnőmnek, de azt mondja semmire nem való.

Semmit nem érez.

Pedig ő nagyon szereti a csikló izgatást.

2023. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kellemes, de csak a szimpla rezgőt, felesleges ennyi féle funkció. Többszörös nem volt tőle.
2023. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
A nejemnek vettem. Nem rossz.
2023. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Brutál jó. Több fokozatú, első alkalommal 20 másodperc alatt végem volt.

Könnyü rászokni.

2023. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pro 2+ van. Az majdnem ugyanilyen, azzal a különbséggel, hogy vibrálni is tud, így ha választani kell, én mindenképp ezt ajánlom, mert többféle kombinációban és külön-külön is lehet használni.

3 hónapja van meg, teljesen jól működik még mindig.

Nagyon intenzív élményt ad.

Az első két fokozat még nagyon lágy, a harmadik már masszíroz, de kicsit darabos. A 4.-6. fokozatok a kedvenceim, ezek már adnak neki rendesen.

Az ennél magasabb fokokat jobban szeretem rezgéssel együtt, mert sokat lágyítanak az érzeten. Kész orgazmus hullámvasút.

2023. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!