Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valódi erős, domináns nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valódi erős, domináns nő, illetve önző, egoista, puffogós kislányok között mi a különbség? Hogyan lehet időben, már elsőre eldönteni hogy ki hova tartozik?

Figyelt kérdés

Alapvetően jóideje vonzanak már a domináns nők. Problémát az szokott néha jelenteni, hogy sokan elsőre megtévesztőek tudnak lenni. Az utóbbi időben sikerült olyan nőkbe is belefutnom, akik elsőre simán domina alapanyagnak tüntek. Aztán menet közben derül ki hogy pont a legfontosabb összetevők nincsenek meg bennük, a megbízhatóság, illetve az empátia. Helyette üresség, önzés, antiszociális hozzáállás, és gyakori hazudozás. Utóbbi csak mégjobban nehezíti a keresést, hiszen egyesek fűt fát behazudnak, aztán menet közben derül ki hogy nem is olyanok. Persze amikor ezek a dolgok kibuknak, én leépítem az egészet, mert nem egymást keressük. Viszont egyre kevésbé akarnék az ilyen emberekbe időt és energiát invesztálni, szóval úgy látom nem ártana a radaromon fejlesztenem.

Ki hogy látja, mik azok a tulajdonságok és viselkedés, amiket érdemes keresni a valóban domináns nők szelektálásánál? Illetve hogyan lehetne kiszűrni a sok kamus, önző és valójában csak lehúzni akaró személyt? Jöhetnek persze egyéb meglátások is a téma kapcsán, főleg azoktól, akik hasonló cipőben járnak.



2023. jún. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés! Nekem az az észrevételem, hogy sokan pénzéhesek lettek. Pixin szoktam keresni, de alig van értelmes, valóban domináns nő.

Akit kicsit is érdekel a bdsm, az kb 10/9 arányban pénzügyileg is megpróbál jól kijönni belőle, futószalagra vált. Hagyjuk az empátiát. Nevetséges, mikor empátiáról hadovál, miközben 10-20 vendége van párhuzamosan.


A megbízhatatlanok és hazudozók pedig újra és újra új profillal regisztrálnak fel.


Rengeteg idő kell, sok beszélgetés... Aki komolyan gondolja, az vevő lesz a több beszélgetésre és mélyebb megismerésre.


Szerintem, az már jó jól, ha tudja mit akar és megérti azt is, ha nemet mondok valamire. Ha a nemet nem elutasításként éli meg, akkor egy érett nővel állsz szemben.

2023. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy? a puffogósra is felállna ha egy szexi latexruciban elfenekel
2023. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Alapból félreérted a kérdésemet, igaz lehet hogy én sem voltam elég konkrét ezzel. Tehát nem domina prostikról szól a kérdés. Ott egyszerű lenne nagyon is a dolog, ha elsőre nem válik be megyek a következőhöz, amíg a legjobbat meg nem találom. De mivel alapból idő és energiabefektetésről beszéltem, inkább pontosítok, hogy rendes kapcsolat keretén belül értelmezendő a kérdés. Vagy legalábbis kötetlen szex felől, rendes ismerkedés keretén belül. Csak ezzel az extrával megspékelve, direkt ezt is keresve.

Voltam már ilyen kapcsolatban és nagyon élveztem, akkor kaptam rá jobban. Csak meglehetősen nehéz ilyen nőt találni, főleg hogy sok a kamu. Átlagnál jobban nézek ki, így elég sok olyan nő van aki már megpróbált félrevezetni és manipulálni, és persze amikor puhatolóztam a domináns irányuk felé, persze hogy azt mondták amit hallani akartam. Talán maguk is elhitték.

Szóval a kérdésem még mindig az lenne, hogy kötetlen szexhez vagy méginkább kapcsolathoz, hogyan lehetne jól szűrni az ehhez leginkább megfelelő lelkialkatú domináns nőket?

2023. jún. 30. 17:21
 4/4 hungaroboy ***** válasza:

Jaj, istenem! Önző, egoista picsa... meg minden, meg volt szubjaim, meg volt domináim, hogy oda ne rohanjak... Én csak azt nem értem, hogy amikor volt, miért engedtétek el őket? Ha nem zavartátok volna el őket a bunkó stílusotokkal és viselkedésetekkel, akkor most nem vernétek a farkatokat mindenkire, még a vasorrú bábára is, hanem megbecsült szerepben élnétek velük, ehelyett itt rontjátok a levegőt!

Unom már, hogy minden második BDSM tématopik arról szól, hogy milyen szemetek ezek meg azok a szubok/domok és szubinák/dominák. Hát, ha engem is ilyen sokszor átvertetek volna, én is csak pénzért lennék szub(ina)/dom(ina).

szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!