Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képes lehet egy bevállalós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehet egy bevállalós csaj (akár egy domina) mindkét talpával az arcomra lépni, és úgy rajta állni?

Figyelt kérdés

Gondolom, közben kapaszkodna, hogy ne veszítse el az egyensúlyát, és ne essen le.

De nekem lehet bajom közben? Hány percig lehet ezt kibírni?

Van, aki próbálta már, vagy kipróbálná?



2023. jún. 29. 06:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20 hetero kategória bro
2023. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Állás.hu
2023. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Reklámblokk lett?
jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Erre én is képes vagyok pedig se csaj sem domina nem vagyok!
jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Némi gyakorlással meg lehet csinálni. Nekem úgy állt már csak az arcomra, hogy oldalt fordíthattam a fejemet. Nekitámaszkodott közben a falnak, így elég stabil maradt. Nekem nagyobb kihívás volt, a csaj persze bírta volna akármeddig is tovább. Tetszett neki.
ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tegnap pont láttam egy videót, amiben egy keménykötésű, sportos izomzatú, magas nő fél órán át taposta valakinek az arcát. Hol két lábbal, hol váltott lábbal. Végig kacarászott, viccelődött valakivel akit nem mutatott a kamera. Az áldozat meg csak sírni meg nyüszíteni tudott, egyre vörösebb fejjel a talpai alatt. Nem is nagyon lehetett érteni hogy mit próbál mondani, talán kegyelemért könyörgött, vagy ilyesmi. De ez a nőt csak még jobban beindította, és annál is durvábban odalépkedett, meg ráállva rugózott. Szerintem nem először csinálta, mert nagyon tudta, hogy hogyan kell, de szemlátomást élvezte.


Szóval meg lehet csinálni, van rá példa. Vágatlan videó volt, fél órán át. Mozgó kamera, néha a taposó nő elégedett mosolyára közelített rá pár másodpercre, néha az áldozat szevnedő fejére, már amennyi látszott belőle. Lehet, hogy nem gondolta át, hogy mit kér :D mert igen őszinte volt a fájdalom rajta. De a lényeg, hogy túlélte, a végén a nő győzedelmesen elvonult, őt meg otthagyta.

ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Megvan még valahol az a videó?
júl. 3. 22:57
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyszer megkeresem már, de több helyen is fent volt, csak levették valamiért.
júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!