Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas lányok, ti hogy juttok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, ti hogy juttok el oda, hogy összejöttök vagy lefekszetek egy nálatok alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked egy olyan nő kellett, aki ennyire “le adta”? Akkor te még lejjebb adtad.
2023. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

És neked mi közöd az előző pasikhoz?

Amúgy én is 180 cm magas vagyok és volt 170 cm-s párom. Sajnos fiatal voltam és a szüleim tönkre tették a kapcsolatot, de azóta sem találok férfiasabb férfit nála. Mindent megadod, mind testileg mind lelkileg.

Nem minden a külső, mert a lélek fontosabb.

A mindennapokban meg együtt kell működni és szeretni egymást. Magaságtól, súlytól és kortól függetlenül.

2023. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo, jol erzem, hogy Te most ezzel probalsz vagizni, hogy 196 cm magas vagy? 😅 Ez majdnem olyan, mintha a farokmereteddel probalnal csajozni... Hidd el, ha mar kinezet, az arcod es tested izmossaga jobban fog szamitani a csajozasban.
2023. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kérdezőt visszautasította egy magas lány és ez a lány, most egy alacsonyabb sráccal kavar. 😀
2023. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog vagy busszal is eljutnak oda.
2023. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz...
2023. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

tesókáim, nem vagytok semmik.


"Nagy farok"

"Hogy adhatja le ennyire egy nő?"

"Van az a pénz..."


Gondolom az fel sem merül senkiben, hogy az ember az nem pár darab cm-ben kifejezhető számból áll.

2023. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Lehet hogy megnőttél és magas vagy, de úgy tűnik hogy a fejlődésed itt meg is rekedt! Szánalmasan egyszerű és felszínes lehetsz!
febr. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!