Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen a maszti elektro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen a maszti elektromos fogkefével tényleg ugyanolyan mint a vibrátor én már egy idelye használom nagyon bevált de a pasimmal mikor szexelünk nem bírok elmenni szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi szex közben is szoktuk használni
2023. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Vibratorom van. Néha elővesszük, más érzés. De maga a párom is elég szokott lenni egy jó szexhez.
2023. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak egy ideLYe használod, akkor még gyakorolj🤦‍♂️
2023. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, nem tudhatom, de úgy gondolom közel sem olyan mint egy vibrátor.

Persze régen még test masszírozóval is masztiztak a lányok, a szomszédomban a csajszi meg az anyját is sikerült így meglátnom.

2023. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem olyan mint egy vibrátor, jobb.

Persze a drága csiklóvibrátorok (mint a Womanizer) legalább olyan jók, de csiklóérzékeny nőknek az elektromos fogkefe egy olcsó és nagyon-nagyon jó alternatíva.

2023. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Csiklóra jó lehet, de akkor már oda meg lehet jobb egy test masszírózó, de én férfi vagyok, kíváncsi lennék még több nő véleményére is ez ügyben.

Csiklóra elektromos fogkefe vagy test masszírozó??

Ez itt a kérdés.

2023. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: jól mondod, férfi vagy, nem tudhatod.

A testmasszírozó köszönő viszonyban sincs a fogkefével... zongorázni lehet a különbséget.

Mint írtam, a profi, drága csiklóvibrátorok jobbak csak, minden máshoz képest sokkal jobb a fogkefe.

Tapasztalat. És nem csak az enyém.

2023. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Ok., erre voltam kíváncsi, kicsit szkeptikus vagyok, de egyértelmű a válaszod, megnéznélek, ahogy orgazmusig izgatod a csiklódat fogkefével.

Hogy csinálod ezt (csak úgy nagyjából leírva)?

2023. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen vibrátorhoz hasonlítod, de tudtommal a vibrátorok alapvetően a hüvelyi behatolásra vannak kitalálva, tisztelet a kivételnek, az elektromos fogkefével meg csak a csiklódat érdemes izgatni, vagy nekem legalább is bedugva az fájdalmat okoz, ezért egész más a kettő. Sőt, én még így is csak bugyin keresztül szeretem az elektromos fogkefét használni, az kicsit elosztja az elektromos fogkefe koncentrált rezgését.


Az meg, hogy a pasiddal nem tudsz elmenni teljesen átlagos, sajnos, mondhatni az a ritkább sajnos, aki el tud menni, viszont az szuper, ha egyedül már el tudsz menni! A másik emberrel való kapcsolat bonyolultabb abból a szempontból, hogy ott millió dolog lehet, ami elronthatja a saját magaddal való tökéletes harmóniát, elsősorban a fejed, a lelked, az aggodalmaid, hogy nem tudsz eléggé ellazulni, minden bizonnyal a maximális bizalom hiánya a másik emberben, de azért annak is van esélye, hogy esetleg nem olyan jó az ágyban a kedves, mint amire neked szükséged lenne, pl. túl hamar megy el számodra, hm, lehet?

2023. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem hasonló egy vibrátorhoz. én nagyon szerettem.
jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!