Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy magas, helyes nő vonzódhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas, helyes nő vonzódhat szexuálisan egy alacsony, testes férfihoz?

Figyelt kérdés
Volt mostanában hasonló kérdés fordított felállásban, de így szerintem még érdekesebb...

2023. jún. 26. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ... (válaszban kifejtem)
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért is ne, ha neki tetszik a férfi. Én magas férfi vagyok, és nekem meg pl tetszenek az alacsony molett nők is.
2023. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne a szerelem vak. És hülye is de azt szokták mondani.
2023. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne vonzódhatna??? Egyrészt ízlések és pofonok. Másrészt - főleg a nők szemében - NEM minden a külső! Egy ffi vonzerejénél a külső mellett sokkal fontosabb a stílus, kisugárzás, személyiség. A nők sokkal szívesebben választanak az üresfejű izmoskockahas helyett odafigyelő, normális, csipetnyit vagány, erős kisugárzású Férfit (így nagybetűvel).
2023. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne vonzódhatna...

...de azért mindenki érzi, hogy 100 magas és vékony nőből 99 egészen biztosan nem fog alacsony és kövér pasihoz vonzódni.

2023. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, gyakorlatilag kicsi az esélye, de előfordulhat.
2023. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyes féle párt ismerek,mondjuk a srác nem testes,de alacsonyabba nőnél.
2023. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletben bármi lehet, gyakorlatban ez olyan ritka, mint a fehér holló.
2023. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!