Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálná, ha a párod/szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálná, ha a párod/szeretőd vagy szexpartnered felajánlaná, hogy megcsináltatná a melleid?

Figyelt kérdés
Örömmel elfogadnád vagy sértődés lenne részedről?

2023. jún. 25. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

Én rohadtul megsértődnék. De hát már csak ilyen érzékeny kis virágszál vagyok.


10-es

Tényleg van ilyen, hogy háló? Erről még soha nem hallottam.

2023. jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

10.

Igen, téged teljesen megértelek.

Erről a bizonyos hálóról még nem hallottam, de ez akkor valószínűleg jobb.

Ha kissebb lesz, az meg kifejezetten jó. Szép kis formás cici, az szerintem nagyon jó.

Megnyugtatlak. Nagyon sok férfi nem műcici rajongó. Az a hóbort már lecsengőben van.

Ennyi erővel egy kézilabdát is simogathatnék.

9#

2023. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12: Igazából a párom nem igazán érdekli a mellem, más testrészeimért rajong, ez nekem fontos, az én önbizalmamnak kell, mert régen nagyon pöpec cicijeim voltak és zavar, hogy ennyire durván megváltozott.
2023. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez így akkor remdben van.

Fúrcsa, hogy egy férfi nem igazán mell rajongó, de természetesen kinek ez, kinek az.

Van aki meg az orális szexet nem szereti.

Furcsa ez, de így van jól. Ki mire van bekódolva.

12#

2023. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#10

Ezt még en se hallottam, de szimpatikusabb mint a szilikon. Kissebbitesről, meg fellvarrásról mar hallottam, de asszem ott kivagnak belőle, a bimbot meg mashova teszik, nem tudom azutan hogy lehet vele érezni...

Nekem C-ről jelenleg a szivacsos E-be mar nem igazan fer bele, es még log is...

2023. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a felvarrott cici is műcici, hiszen művi úton alkották, még ha természetesebben is néz ki. Azt meg különösen igazságtalannak tartom hogy sokak szerint a lógó cicit kisebbíteni az oké, de a kicsit nagyobbítani meg nem.


Ha nekem partnerem ezt mondaná, elsírnám magam és soha többé nem szexelnék vele (és egy ideig biztos senkivel sem).

2023. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a nők soha sem fogják tudni elfogadni a mellüket úgy ahogy van, kivéve akkor, ha tőkéletes, de olyan meg szinte nincs is.

Hiába mindjuk mi férfiak, hogy a lógós cici baromira szexi, akkor sem.

Oda beavatkozás kell, és ennyi.


Ez olyan mint a férfiaknál a kis farok méret.

Ők meg amiatt képesek depressziósak lenni. Hiába mondják a nők, hogy nem baj ha nem hatalmas.

Fontosabb az, hogy legyen pajkos, vaskos, ès jó sokáig kemény.

Hiába mondják, ők akkor is depisek miatta.

2023. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17


Nem kötekedésből, de rengetegszer látni, hogy a pénisz meg a cici méreteit hasonlítják össze. Ez tévedés, a pénisz "párja" a punci. A puncié meg a pénisz. A cicijével valóban sok nő elégedetlen, de ez egy egészen más történet, mint az, hogy egy férfi elégedetlen a pénisze nagyságával.

2023. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!