Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van itt ennyi szájhős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi szájhős férfi?

Figyelt kérdés

Sok választ/kérdést látok azzal kapcsolatban, hogy ők mennyi nőt elégítettek már ki így meg úgy és milyen jók az ágyban.

(Az egyik oda is írta a számadatokat hogy hány nőből hánynak volt csiklós meg hüvelyi orgazmusa vele.)


Ezek vajon tényleg igazak vagy az illető csak a megerősítésért kérdezi, mert önbizalomhiányos és a valóságban esélye se lenne a nőknél, így inkább kitalál ilyeneket, hogy menőzzön másoknak, hogy milyen jó az ágyban?



2023. jún. 25. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szűz mindegyik :D privátban általában kiderül az igazság
2023. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Anonim oldalon mindenki azt hazudik amit akar következmény nélkül élőben minden egészen másképpen működik.
2023. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Akik ide írkálnak az életükben nem elégítettek ki egy nőt sem. Aki eljátszotta nekik az orgazmust az azért volt hogy hamarabb szabaduljon attól a béna pöcstől.
2023. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sok esetben csak szimplán nem ismerik fel, hogy valós volt-e a nőnek az orgazmus és lehet, hogy inkább megjátszotta a nő, hogy ne sértse az önérzetüket vagy hogy minél előbb vége legyen.


Persze, biztos van aki nem a vaktába beszél, de ezen az oldalon mindenki nőcsábász, nagy farkú, milliomos és persze olyan állása van, hogy hetente keresi a milliókat. Már megszokhattad volna.

2023. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanitt feltenném én is a kérdést, hogy mit tudnak a nők nyújtani, és hogy mitől ekkora az egó.
2023. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen ,volt olyan nő is akit nem tudtam kielégitteni,szerintem azokhoz nem vonzodtam..De a legtöbbet kielégitettem nagyon jól érezték magukat velem és mindig vissza hívtak ;)
2023. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hősködöm, nőt se láttam soha.
2023. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak a yoni masszázs
2023. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ki nem szarja le? :D :P
2023. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

A megerősítést nem kérdezi, maximum kéri ;-) Nyilván van köztük aki hazudik, van aki csak kozmetikázza a tényeket, még sokan akik igazat mondanak. Én nem látom miért nyerne bárki is hazudozással egy ilyen névtelen platformon.


Másrészt sokféle pszichés eltérés lehet, és önbizalomhiány úgy is lehet valakiben, ha amúgy tényleg jó az ágyban. Szóval inkább azokat kérdezd, akiknék felmerül hogy valótlant állítanak. Legjobb, ha nem rögtön azzal indítasz, hogy én vagyok Feri, most pedig áruld el miért kamuzol 😠

2023. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!