Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben szoktad ujjazni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben szoktad ujjazni a popsit?

Figyelt kérdés
Kutyapózban vagy akár fordított lovaglóban szoktad simogatni, ujjazni a nő popsilyukát?

2023. jún. 24. 07:22
1 2 3
 11/22 Macnab ***** válasza:
100%
Tizes biztos jól értelmezted a kérdést?
2023. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kajakra, de bele igen.

Én 69-ezés közben szoktam atomfinoman a popsit is így "felizgatni". Sok lány nem is tudja, milyen finom élvezet az is, majd lágyan simogatva lassan mm-enként becsusztatom az ujjam. Szokták élvezni.

Szoval én nem megkérdezem, hanem lassanként rápróbálok. És a végén nem kezdem el ki-behúzva ujjal dugni.

2023. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha szopizom akkor szoktam de csak a puncimat :)
2023. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

legutoljára, nyalás közben simogaatam a popsiját, nagyot élvezett!

talán még gyorsabban is elment!

2023. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem. F 45
2023. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Nyálas közben általában szoktam ujjazni, sőt ujjazás közben is van, hogy egyszerre szoktam ujjazni a 2 lyukat, vagy felváltva.

Néha ujjazá helyett nyalás van, persze barátnőm szereteti ezt, olyannak nem csináltam még, aki nem élvezi az ilyesmit.

2023. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szoktam, általában akkor, ha hátulról dugom a punciját. Gyakran előkerül ilyenkor egy kis olaj is és akkor átteszem a farkamat a popsijába, szerencsére imádja ő is.

Volt, hogy állva dugtunk, közben egyik kezem a csiklóját, másik a popsiját izgatta, hatalmasat élvezett.

2023. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam. 99%-ban bejön nekik. 30F
2023. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány kedveli ha simizik izgatják a popot csak sokan félnek tőle nem elég bátrak lehet h az van bennük hogy nehogy csokis legyen valami el kell nekik nagyon lazulni

Szerencsére volt olyan bnom aki szerette imádtam csinálni ő meg szerette ha csinálom

2023. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt állítja a feleségem, hogy neki nem erogén zóna az ánusznyílása és környéke. Viszont, ha szex közben ott símogatom, óvatosan masszírozom akkor nagyon fel tud izgulni.
2023. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!