Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú hamar elmegy, viszont nagyon jól tud ujjazni, nyalni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt vagytok egy fiúval, aki nagyon hamar, a behatolás előtt vagy 1-2 perc után elmegy, viszont kézzel és nyelvvel el tud vinni titeket a csúcsra. Ez így elég nektek, vagy kevés? Ha kapcsolatban vagytok, együtt maradnátok így a sráccal?



F


2023. jún. 21. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Kevés lenne. Eleve több dugásra vágyom, nem csak egyre. Szóval ha elsőre elmegy hamar, az nem gond, csak utána tudja még folytatni. A nyalás nekem előjáték, az ujjazást meg nem annyira szeretem.
2023. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom, hogy hamarosan egy igazi férfivé érik, akire lehet számítani a szerelemben.
2023. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

1-2 perc? Asztaq.... én már irigykedem. Én fél percig se birom. De előtte én is nyalással próbálok kompenzálni. Volt pár olyan alkalmi kapcsolatom ahol a csajt úgy kinyaltam előtte mint menzás gyerek a tejbegrízes tányért, olyat élvezett, hogy észre se vette, hogy laza fél perc alatt töltöttem tele a punciját.

szóval ne foglalkozz azzal mit gondolnak a csajok. Az 1-2 perceddel nem vagy lúzer!

2023. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha egy menetes csak és az is csak 1-2 perc, az a legtöbb csajnak tartósan kevés lesz. Szerintem. 🤷‍♀️
2023. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

3: ezzel a gyerekes mentalitással örülj, ha egyáltalán szóbaáll veled egy nő...

Én nyalás után kívánom a legjobban a dugást, lehetőleg jó sokáig. Szerencsére a párom több menetre is képes egymás után, szóval ha hamar el is megy, mondjuk 5 perc után, akkor tudja folytatni tovább.

2023. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Rövid távon, amíg tart az erős érzelmi kötelék addig talán elég - hosszú távon viszont hiányérzetet okoz. Szóval vagy felzárkózik és megtanul dugni vagy viszlát.
2023. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Én simán elvagyok dugás nélkül akármeddig, ha tényleg jól ki tud nyalni.
2023. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerencse, hogy kiválóan nyalok.
2023. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem már a behatolás pillanatában elmegy, azt mondja már az előjátéknál nagyon felizgatja magát, és nem tud uralkodni magán. Sajnos utána meg már nem áll fel neki.Így élünk két éve már, de 27 éves házasok vagyunk.Eleinte minden nagyon oké volt.
2023. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Próbáljátok ki a hármas felállást. Én egy picit tovább bírom. A feleségemet is először kinyalom, míg orgazmusa nem lesz és aztán aktusnál ha előbb megyek el én, akkor rögtön befejezem neki szájjal ismét. 12 éve vagyunk együtt. Egyszer egy párral való találkozásra is elengedett.


36F

2023. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!