Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szextől mit kaphatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szextől mit kaphatok el pasiként?

Figyelt kérdés
Úgy értem elmegyek egy fizetős rosszlányhoz, az alap hogy gumival dugok, meg se fordulna a fejemben anélkül, na de szopásnál mégis hogy a jó fenébe kaphatnék el bármit, csak mert gumi nélkül csinálja, de őszintén?Azt megértem hogy óvatosnak kell lenni, mert rengeteg féle férfi megfordul náluk, n, de a szájában??Most komolyan?Mert még ha valaki gumi nélkül dugja őket, azt megértem, de egy alap franciától mi a bánatot lehetne elkapni?
2023. jún. 24. 01:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek szerint akiről biztosra tudnád hogy tripperes, kankós, chlamydiás simán megengednéd hogy bekapja natúron hisz úgysem lehet semmi bajod?
2023. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem napi szinten járok el hanem kb 4 havonta egyszer. Majd biztosebbe fogok belehalni mikor előtte fertőtlenítenek le, meg nem egy útszélihez megyek, hanem inkább jóval többet kiadok, de mindegy, recskázzatok inkább az biztonságosabb
2023. jún. 24. 20:38
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet elkapni szerinted így akkor nyugodtan bekaphatná pedig egy nemi beteg is.

De te is tudod hogy nincs igazad.

Viszont a te döntésed mit kockáztatsz be.

Ja és a legtöbb nemi betegségbe nem szoktak belehalni, de attól lehetnek kellemetlen tüneteid. 🙄

2023. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nyilván lehetnek okai, de nem egy olyanhoz járok aki a csepeli apacsoktól kezdve az indián vendégmunkásokonát mindenkiét bekapja napi tizessével. Egy buliban is ha hazaviszel egy ismeretlent akkor azt is gumiban cumiztatod meg?
2023. jún. 24. 20:49
 15/16 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem ez a legjobb dolog amit csinálok, meg részben igazatok van, de most ha nincs semmi, néha rávetemedik az ember egy ilyenre. Nem sajnáltatni akarom magam, de harminc felett azért nem olyan könnyű idegen körből barátnőt találni, persze az lenne a cél, de amúgy igazatok van, csak néha elkap ez a rossz oldal
2023. jún. 24. 20:54
 16/16 A kérdező kommentje:
Nektek van igazatok, végül nem mentem, inkább kivertem
2023. jún. 25. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!