Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmtől kértem az anált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől kértem az anált, de nem akarja. Mit csináljak, ha nekem ez fontos?

Figyelt kérdés

Én szeretném kapni! Előző barátnőm megszerettette velem😁


Béna lesz, ha csak sovárogni fogok amíg együtt leszünk...



2023. jún. 22. 19:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#30

A legtöbb nő csinál anált a párja kedvéért, a legtöbb férfi meg ki sem próbálja, ilyen az élet, persze vannak prűd nő, még olyanok is akik szopni se akarnak, de azokat meg kell, hagyni annak a kevés aszexuális férfinak.

2023. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Majd ha te is kipróbálod és neked is fáj, utána ugass
2023. szept. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
31 Ezt vagy egy tipik ribncként mondod, vagy férfi vagy abból is a kicsinyes. Honnan veszed hogy mi az oka hogy nem, esetleg csak sima fanyalgás (ha ez sincs közöd hozzá). Fingod sincs az igazi nők vagy a nők helyzetéről helyette inkább csak a sárt dobálod.
2023. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy.tudjátok meg milyen az amikor titeket seggbe raknak. Riba.. az anyád, aki megcsinált.... az. Engem kényszerítenél rá kivágnálak, mint macskát szarni, menjél qvához...
2023. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
49%

#34

Ez pont így van, ezért mennek a férfiak kurvához, vagy olyan nőkhöz akik imádják a szexet, párjuk kedvéért bevállalósak, és szabadulnak az olyan nőktől akik csak sötétben, takaró alatt, csak missziben, 2 hetente egyszer ...

2023. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
35 menjél remélem elkapsz valami nemibetegséget
2023. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36

Nekem olyan nőim vannak/voltak, akik, ha nem is élvezték az analt, de a kedvemért olykor olykor megtették, nekem az elég volt, de izgalmas lehet egy bombázó prosti is.

2023. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Jó ízléses van rakja oda ahol éppen szart
2023. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34 ugye az megvan hogy a szopás ellenes nőket becsméreled? De ha neked mond valaki valamit azt nem fogadod el? Nem vagyok férfi bár gusztusom se lenne se nőként se férfiként egy ilyen kalitka eszű lényhez. Igenis amit valaki nem akar nem kell erőltetni és nem is kell semmilyen jelzővel se megilletni. Hisz ha pl te nem szereted a szexet nem áll jogomban rád erőltetni sőt még szóval is bántani érte.
2023. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy olyan felszínes világot élünk hogy simán pálcát törünk mások felett, és jön a kérdés mi közöd van bárki szexuális életéhez ki miért "prűd" és elítélni ezt? Ja semmi csak a szr életedben nem akarsz turkálni inkább a másikéba ítélkezel.
2023. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!