Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezet vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezet vagy sem?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi h a barátom megujjazott és ki is nyalt aztán közbe éreztem h a hüvelyem összehúzódik,remegtem is és nem tudom h most akkor elélveztem vagy nem?

Tudom h hülye kérdés de most történt velem ilyen először és azért se tudom milyen érzés lehet meg ilyesmi



2023. jún. 18. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, elélveztel a remegés erre utal.Gratula
2023. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus semmivel sem összekeverhető érzés, ha az volt akkor pontosan tudnád...
2023. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Igen elélveztél.
2023. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2/ tudom h volt orgazmusom nagyon is tisztában vagyok vele csak azt nem tudtam elélveztem e de mostmar biztos h igen
2023. jún. 18. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy volt orgazmusod, de nem tudod hogy elélveztél-e???
2023. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát mivel nem vagyok tapasztalt mint egyesek és először történt velem ilyen honnan tudtam volna ha kettő hasonló vagy összefügg egymással
2023. jún. 18. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az orgazmus és az elélvezés UGYANAZOK a fogalmak!!!


Nincs különbség közöttük!!!

2023. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Vagy egy gheci nagy troll vagy, vagy olyan hülye, hogy nem kéne szexelned.
2023. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt most komolyan kb MINDEN NAP megkérdezed??? Korábban is megkaptad a választ. Mi nem volt világos azokban?? Hány ugyanilyen kérdésedet töröltessük még???

Te nem kezdő vagy, hanem retardált!

2023. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

IamKata04, idézve a privát üzenetedet egy itteni hozzászólásomra:

"te meg egy paraszt senki vagy nem pedig ember szovl sztem ha van valami olyan megjegyzésed amire nem vagyok kíváncsi akkor ez az inkább aludtál az való neked"

Egyértelműen bizonyítékát adtad annak, hogy szellemileg retardált vagy. Vitatkozni nem fogok veled, mert ahhoz le kellene süllyednem a szintedre, azt meg nem engedhetem meg magamnak, egyébiránt meg úgysem értenéd meg, mert kevés vagy hozzá. De fejlődni nem szégyen, és sose késő! Hajrá!


Újabb privátot meg hiába írsz, nem fogom megkapni, mert tiltottalak.

További jó fejlődést! (...haha...)

2023. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!