Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az “aputest”? Nem kövér, csak pocakos valamennyire.

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Üdv egy sportos vékony lány
2023. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Tudhatnád hogy itt GYK-n csak a szét gyúrt alkatok a menők😅
2023. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vám egy haverom, aki aputestű, és imádják a nők. Igaz, inkább 30 felettiek
2023. jún. 18. 16:54
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert még mindig nem csak a külső számít. Miért nehéz felfogni?
2023. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát, én ilyen alkatú vagyok. Kb. rám sem néz senki. Amikor vékony vagy izmos voltam, mindig volt jelentkező.


#4: Nem CSAK az, de ismerkedés során leginkább az.

2023. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 100x inkább aputest mint vékony
2023. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

van aki pocakos kicsit de mellé van valamiféle formája, izomzata és van az a bogárszerű típus aki vékony láb, vékony kar, de hastájon kerek

az előbbi tud vonzó lenni, az utóbbi taszító

2023. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
1 es, azért azt ne gondold, hogy kis pocakkal valaki nem lehet spoetos. Nézd meg a régi fajta falusi srácokat, kaszálnak, fejszéznek, ásnak, erős talpraesett legények, de kis pocakjuk van, mert az hozzá tartozik a normális dolgos emberhez. Barmelyik ilyen srác lepipálná a sok fithesstermes kockahasu műizmos szteroidos nagyokost, tapasztalat... Te se attol vagy szeo mert vekony es sportos vagy. Kismama leszel majd, legyél állóképes es levyen rajtad mit fogni...
2023. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
#8 konkrétan kinek hiszed magad, hogy beleszólsz abba, ki tesszen nekem és hogy nézzek ki? Kinek érzed magad, valami önjelölt kiskirálynak? Nem tetszik a túlsúly és kösz, bőven elég fitt pasinak tetszek úgy, ahogy vagyok. A kövérség csak a c betűs állampolgárok között népszerű.
2023. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2023. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!