Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényöv a hétköznapokban? Pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényöv a hétköznapokban? Pár kérdésünk lenne.

Figyelt kérdés

- Egyrészt vannak akik folyamatosan, a hétköznapi életben is hordják az erényövet?

- Milyen típust viseltek, ami kényelmes a mindennapi életben?

- Hogyan rejtitek el? Manapság nem a bő nadrág a divat, hogyan oldjátok meg hogy észrevétlen legyen?

- Sportolás hogyan lehetséges benne?

- Kinél vannak a kulcsok? Nálad egy sincs vésztartalékként?

- Bármilyen pro/kontra amire nem árt figyelni?

Mi is szeretnénk szintet lépni, ne csak itthon, pár órára, hétvégére legyen fent, de a fenti kérdések aggasztanak minket. Köszönjük ha segítetek!



2023. jún. 18. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

#10, Igen ,:o aww erre nem is gondoltam ,köszönöm a tippet

btw milyen textillre gondolsz tippet tudnál mondani? Esetleg ti mivel oldanátok meg ?

2023. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
#11, semmi különösre nem kell gondolni, igazából majdnem bármi jó, ami puha és kényelmes viselni. Ezért mondtam, hogy valamiféle textilcsík, vagy gumi tökéletes lehet. Mi egy korábbi melegítő nadrágból vágtuk ki a csípőnél a gumit, és ennek a gumiszalagnak az egyik vége jobbról, másik vége balról fogja az erényöv gyűrűjét, és körbe megy a csípőmnél.
2023. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

vannak akik folyamatosan, a hétköznapi életben is hordják az erényövet?


Folyamatosan hordom, 2.5 éve.


- Milyen típust viseltek, ami kényelmes a mindennapi életben?


Most épp egy fém ketrecet hordok, viszonylag kicsi méret. De folyton újat veszek, próbálom megtalálni alegjobbat, legkényelmesebbet.. Egyébként minél kisebb a mérete, annál kényelmesebb, de sok múlik a gyűrű stb kialakításán is.


- Hogyan rejtitek el? Manapság nem a bő nadrág a divat, hogyan oldjátok meg hogy észrevétlen legyen?


Én rövidgatyából viszonylag bő (normál) fajtát hordok,de ha véletlen egy szűkebb farmert veszek fel,abban se látszik, csak ha kifejezetten figyeled. Egész szűk nadrágot nem veszek, max slim v normál fazont.


- Sportolás hogyan lehetséges benne?


Sehogy. Próbáltam már, és sose volt jó tapasztalatom. Én heti 1-2x futok és heti 2x megyek konditerembe, ilyenkor mindig leveszem. A kulcsot ilyenkor elkérem a feleségemtől - általában az éjjeliszekrényében vagy a táskájában van. Utána le is zuhanyzok, szóval a higénia része is meg van oldva. Zuhanyzás után felveszem és a kulcsot visszarakom a helyére vagy a feleségem kezébe adom - ez már szinte rutinszerű lett az évek alatt.


- Kinél vannak a kulcsok? Nálad egy sincs vésztartalékként?


A feleségemnél van egy kulcs, és nálam is van egy vésztartalék, egy kis dobozban ami le van plombálva.


- Bármilyen pro/kontra amire nem árt figyelni?


Pro: mindenképp csak jót tudok mondani, ez a kis közös titkos játékszer egészen képes megváltoztatni az ember szexuális életét, pozitív irányba

Kontra: nincs :)

2023. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszú távon, főleg éjszaka tönkreteszi a barlangos testek működését, de nem az én péniszem, és mindenki úgy teszzi magát tönkre ahogy jól esik.
2023. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
#4 ez akkora marhaság mint a lapos Föld
2023. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

- Egyrészt vannak akik folyamatosan, a hétköznapi életben is hordják az erényövet?


Mi most kezdtuk el, 7 napja van rajtam.


- Milyen típust viseltek, ami kényelmes a mindennapi életben?


Eddig a HT V4 Nub valt be a legjobban, ahogy az elozo hozzaszolok is mondtak minel kisebb annal kenyelmesebb, ugyanis ha hosszu a cso akkor jobban lenyomja a hereket es egy ido utan az fajdalmas lehet.


[link]



- Hogyan rejtitek el? Manapság nem a bő nadrág a divat, hogyan oldjátok meg hogy észrevétlen legyen?


Annyira ergonomikus hogy nincs mit rejtegetni rajta.


- Sportolás hogyan lehetséges benne?


Sehogy, le kell venni...


- Kinél vannak a kulcsok? Nálad egy sincs vésztartalékként?


Idozaras lakatot hasznalunk ami be van allitva 24 orara, ahogy az lejar sport, zuhanyzas es utana kerul vissza.


- Bármilyen pro/kontra amire nem árt figyelni?


Ha nem otthonrol dolgozol es sok mozgassal jar a munkad, kenyelmetlen lehet.


Mi is szeretnénk szintet lépni, ne csak itthon, pár órára, hétvégére legyen fent, de a fenti kérdések aggasztanak minket. Köszönjük ha segítetek!

2023. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!