Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényöv a hétköznapokban? Pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényöv a hétköznapokban? Pár kérdésünk lenne.

Figyelt kérdés

- Egyrészt vannak akik folyamatosan, a hétköznapi életben is hordják az erényövet?

- Milyen típust viseltek, ami kényelmes a mindennapi életben?

- Hogyan rejtitek el? Manapság nem a bő nadrág a divat, hogyan oldjátok meg hogy észrevétlen legyen?

- Sportolás hogyan lehetséges benne?

- Kinél vannak a kulcsok? Nálad egy sincs vésztartalékként?

- Bármilyen pro/kontra amire nem árt figyelni?

Mi is szeretnénk szintet lépni, ne csak itthon, pár órára, hétvégére legyen fent, de a fenti kérdések aggasztanak minket. Köszönjük ha segítetek!



2023. jún. 18. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Sziasztok, én ugyan meleg vagyok, de remélem hogy tudok segíteni. Én több mint három éve viselek folyamatosan péniszketrecet, minden nap csak pár percre kerül le, este zuhanyzáskór, aztán a barátom vissza zár. A hétköznapi használatra leginkább fémet, repüléshez szilikont ajánlok. A kiválasztott ketrec legyen kisebb mint a farkad hosszúsága, a leglankadtabb állapotban. A zár beépített , és nem lakat, mert a lakat zörög , csörög plusz jobban kidudorodik. A kicsi ketrec egyáltalán nem látszik a nadrágon, sportolni is lehet vele. Nyílván egy hónapig kényelmetlen lesz, de aztán megszokod. Majd később már hiányzik ha lekerül. Nekem egészségügyi problémát nem okoz, mindig tisztán kell tartani. Fizikai okok miatt megakadájozza az erekciót, így a farkam már megszokta hogy nem áll fel, viszont megtanultam a prosztata orgazmust, ami sokkal intenzívebb és hosszasabban tartó mint a hagyományos. A kulcs a barátomnál, és az egyik haverjánál van. Nekem nincs hozzá kulcsom.
2023. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Sosem értettem, hogy mi a jó abban, hogy nem lehet jó.
2023. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Feleségem gyakran visel hosszú távon erényövet, leginkább akkor amikor elutazok 3-5 napra.

Mivel nálunk nincs tartalék kulcs nála, ezért több próbálkozásból olyat választottunk, amiben a nagy dolgát el tudja végezni levétel nélkül, de közben eléggé jól szabályozható a szorossága ahhoz, hogy ne tudjon benne mást csinálni.


Mi ezt használjuk már kb. 3 éve: [link]


Az elrejtés nem igazán játszik, mert ami elrejthető, az olyan gyenge anyagból van, hogy kb. mindegy lenne, ha nem is lenne. Ezért nyáron maradnak a bőbebb egybe ruhák, télen pedig a hosszú kötött pulcsi, mivel feleségem nem vastag, így ezzel mi le is tudjuk, eddig nem volt semmilyen probléma ebből.


Amire nagyon fontos figyelni az a higiénia pisilés után, nálunk az vált be, hogy pisit a tuslás követi, mert elég hamar kipirosodik odalent minden, valamint ugye a folyamatos hintőporozás es bepanthenezés azokon a helyeken ahol súrol.

2 nap után már nem azok a nézőpontok érvényesülnek, mint pár óra használat, vagy max 1 nap után.


Először zavar, majd viszket, majd kihorzsol. Persze ezt úgy kell felfogni, hogy a szexuális felfokozottság és kiszolgáltatottság feledteti az egészet, de 3 nap után már durva tud lenni a helyzet.


Szerintem sportolni egyáltalán nem lehet (rendes) erényövben, ha megizzad az ember, az nagyon hamar elősegíti a kipirosodást és fájdalmat.


34F/33N

2023. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bedrik ***** válasza:
33%
1 es: egyáltalán nem akadályozza meg az erekciót, ugyan úgy létrejön, csak nem kifelé terjeszkedik, hanem a testeden belül. Nem egy hónap hozzá szokni a viseléséhez, egyéni érzékenység és elhivatottság kérdése is.
2023. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 4. Nekem egy hónap volt megszokni.
2023. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
#3: És egy biztonsági kulcsa sincs? Mi van akkor, ha te elutazol, és vele meg történik valami és mondjuk kórházba kellene mennie?
2023. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez a kérdés jelenleg pont aktuális nekem, ugyanis a barátnőm két hetes külföldi utazáson van, úgyhogy az indulása napján bezárt engem.


Nálunk a biztonsági kulcs nálam van félrerakva. Szimplán beletettük egy borítékba, amit viasszal leöntöttünk a lezárást követően, és nyomtunk bele valami random mintát. Ez itt van a lakásomban, és ha bármi nagy baj lenne, bármikor könnyen hozzáférhetek, egyébként pedig nem tudom kinyitni anélkül, hogy észrevehető legyen, úgyhogy ideális.


Hallottam olyan tárolókrók is, amik egy pinkódos lakattal vannak lezárva, és ha felnyitod, a másik fél azonnal kap értesítést a telefonjára. Ez is jó tud lenni, de mi igyekeztünk praktikusan olcsón megoldani inkább.

2023. jún. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok, válaszul még a többi kérdésedre, én ezt viselem:


[link]


Nekem nagyon bevált. Én a "tight"-ot hordom, ez kb. négy cm hosszú, ami pont jól passzol a péniszem alap hosszához, ami kb. 5 cm. A ketrec struktúrája szellős, adott esetben könnyen át lehet mosni vízsugárral és szappannal, úgyhogy nekem nem kell olyan gyakran levenni. Persze általában 3 naponta nem árt jobban átmosni, de a mostani hosszú bezártság alatt már kitanultam, hogy hogy lehet ezt is ketrec kinyitása nélkül, egyszerűen egy erre a célra használt fogkefével tökéletesen át lehet mosni a dolgokat minden szögből.


Ami a sportolást illeti, korábban próbáltam többféle erényövvel is. Itt megint a fenti erényöv típust vagy hasonló könnyű szerkezetűeket tudnám ajánlani, mert ezeknek alig van súlya és nem terheli meg a heréket. Próbáltam régebben vaskos fém erényövben intenzívebb testmozgást végezni, hát bármi ami ugrálás volt, az maga volt a pokol, és biciklire ülni se tudtam. Mindkettő olyan érzés volt, mintha állandóan herén csapnának. A jelenlegi műanyag erényövben viszont biciklizni szinte ugyanúgy tudok, mint anélkül. Az intenzívebb ugrálós sportok is működnek, bár itt azt tapasztaltam, hogy jó szolgálatot tud tenni egy textil vagy gumi, amit a csípőm köré kötök, és amellyel rögzítem valamelyest a ketrecet a testéhez, hogy kevésbé ugrándozzon és kevésbé látszódjon ki.


Egyébként ez a mindennapokban is segít, hogy kevésbé kunkorodjon ki a nadrág. Kell kicsit kísérletezni vele, egyéni pénisz-here formától is nagyban függ, hogy alapból mennyire stabil a ketrec. A fentebb említett ketrec elég kicsi, szóval a legtöbb esetben egyáltalán nem látszik semmi dudorodás, ha meg néha igen, akkor is csak egészen minimális. Ha azt érzem, hogy nagyon kilátszik, akkor pedig mindig találok valami extra gumit vagy textilt, és azzal lekötöm, hogy jobban hátrafele álljon.

2023. jún. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Fontos, hogy mekkora pénisz méreted van ,mert ha túl nagy és a ketrec elég kicsi ,akkor meg lehet az esélye annak, hogy ki csúszik a ketrecből. Főleg ha gumi változatát használja az illető! ( kicsit segíthet ha be kened ...es meg valami nekem is lenne egy kérdésem ,csak nekem szorítja el a herémet szinte mindig mikor áll? néha be is zsibbad le kell hogy lankadjon hogy ne legyen baj ,néha elég para pedig a legnagyobb pénisz formájú fém pénisz ketrecet használok.
2023. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
#9, arra gondolsz, hogy amikor fel akar állni, húzza előrefele a heréket? Na ezért is javaslom, hogy érdemes egy textillel rögzíteni a csípő körül a gyűrűt, így a merevedéskor nem tudja annyira előretolni a heréket és nem lesz fájdalmas :)
2023. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!