Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek nem volt lehetőségük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem volt lehetőségük tiniként szexelni nektek nem rossz érzés hogy mások csinálják de te nem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem a szex hiányzott , hanem a nő.

de megérte várni, a nejemre

2023. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekelt a dolog annak idején, későn kezdtem, a második X környékén. Most pedig lassan XL ( nem a méret, hanem az életkorom...), jelenleg egész más okok miatt nincs tervben. :(
2023. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rossz volt 34/f. Azóta bepótoltam.
2023. jún. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
De. Ugyanez, csak fokozottan huszonévesen. Most pedig, 30 eleji nőként kiegészült némi félelemmel is, hogy vajon hány évem van még hátra, amíg testileg (hormonálisan) egyáltalán alkalmas lennék rá. Persze ha már nem leszek, akkor nem fog kínozni a "hiány", és ez nagy könnyebbség lesz, de attól még szerintem ugyanúgy frusztrálni fog, hogy míg más nők élték világukat, sokat és jókat szexeltek számukra vonzó partnerekkel, akikkel működött a kémia, kívánták egymást, addig nekem nem "jutott", csak a maszti.
2023. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!