Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nők - mi az a pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők - mi az a pont amikor hajlandóak vagytok először kísérletezni másik férfival?

Figyelt kérdés
Titokban értem elsőre. Én úgy érzem ehhez komoly gondok kellenek, vagy legalábbis komoly válság. Nem jelenti hogy biztosan kilépnétek. De azt igen hogy mertek kockáztatni. Mi az ami ezt kivaltja?
2023. jún. 17. 00:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De minek? Anyagilag totális padló lenne mindkét oldalon. Albérletet fenntartani nem tudna vagy bukná a kocsit, azt is fenn kell tartani. Én egyedül nem tudnám ezt az életszínvonalat fenntartani. Ez annyi, hogy minden rezsi ki van fizetve, van kutya, cica, kert, családi ház. Örököltem, de egyedül csak albérlőkkel tudnám megoldani. Eladni egyelőre lehetetlen, de lakásban nem szeretnék élni, az állataimhoz is ragaszkodom.

Arra már gondoltam, hogy elválni és leválasztani a 2 szintet, így menni külön és gyerektartás helyett mondjuk albérleti díjat fizetne valamennyit. Úgyis közösen fizetnénk a gyerek dolgait. Csak a szomszédok szemében ez visszás lenne. Pedig most is kb.ez van.

2023. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!