Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nők - mi az a pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők - mi az a pont amikor hajlandóak vagytok először kísérletezni másik férfival?

Figyelt kérdés
Titokban értem elsőre. Én úgy érzem ehhez komoly gondok kellenek, vagy legalábbis komoly válság. Nem jelenti hogy biztosan kilépnétek. De azt igen hogy mertek kockáztatni. Mi az ami ezt kivaltja?
2023. jún. 17. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Vannak nők, akiknek nem kell ehhez semmi válság. Személyiség zavaros es örül annak, h a férjet átveri, örül annak hogy a szerető kapcsolatait tönkreteszi, hogy negatív befolyása van másokra, hogy a szeretője barátnője szenved es mindez miatta.

Persze kivul bizonyítja, hogy milyen szerető feleség es milyen jó ember, képes ezert kellékeket kitenni a facebookra, háziállatokat, hogy bízzon benne mindenki. Neki ez fontos, a bizalom, hogy érezze, hogy mindenkit megvezetett.

Van ilyen eset is, nemcsak válságos helyzetek , persze a szeretőjének ha kell le hazudja a homályt , h a ferje mar nem keféli meg milyen feltekeny, ok nelkul

Az ilyen szociopatak miatt nem veszik komolyan azokat a nőket sem, akik valódi pokolban élnek

2023. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk, “normalis” esetben, akkor tesz ilyet egy nő, amikor lépni akar, de nincs ra ereje kiszállni a körhintából, kell egy külső kapaszkodó.

En is így jartam a barátommal, aki lépten nyomon csalt es alázott de eleg kesőn jöttem ra, az aljassagaira, es bénítólag hatott ram, nem tudtam szakítani, es akkor kerestem pasit, mert éreztem megzakkanok , nem tudok kizökkenni a szar kapcsolatomból. Hiaba szakítottam a pasim mindig utanam nyúlt es ment minden elölről

2023. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Én nem tudnék lefeküdni mással,

amíg szerelmes vagyok a mostani kapcsolatomba. Tehát a válasz, a szerelem elmúlása. Természetesen a tisztelet és korrektség ezután is visszatartana a dologtól, de ekkor már gondolatban megtörténhetne a dolog.

Esetleg, ha nagyon részeg vagyok.

2023. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A szeretőm kb úgy volt, mint a #3-as. Elvoltaka férjévelszerelemben, aztán sok okból ez az évek alatt elmúlt, de a tisztelet és korrektség visszatartotta még évekig. Azonban az évek óta tartó elégtelen otthoni intimitás után egy konferencián találkozott egy helyes férfival, akivel jól megtalálta a hangot, és már másnap a szobájában kötött ki...
2023. jún. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálam az volt az a pont, amikor évek óta megpróbáltam mindent, hogy jobb legyen a szexuális életünk, de csak folyamatosan elutasítást kaptam. Egyszerűen értêktelennek kezdtem érezni magam, hogy már biztos nem is kellenék senkinek, ha a férjemnek sem.

Aztán nem konkrétan ismerkedni kezdtem, hanem csak szimplán beszélgetni másokkal. Aztán jött egy férfi, akivel jól működött köztünk a kommunikáció, éreztem hogy számára fontos vagyok, ő nem csak egy tárgyként tekint rám. Aztán egy idő után megtörtént aminek meg kellett.

2023. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Titokban? Megcsalni?

Soha..

Ha eljutnék erre a pontra, elválnék, szakítanék... nem a háta mögött lennék gerinctelen.

2023. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

6-os. Dijazom az oszinteseget - de szerintem az élet nem igy működik.

2023. jún. 17. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mentem félre mikor elegem lett a sokadik kalandjából és engem palira vett...gyerek volt már igy nehéz lett volna teljesen kilépni. Csak kis flörtnek indult hogy végre nőnek érezhessem magam - több lett.
2023. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudtunk elválni, kicsi gyerekünk volt, de ha nem lett volna, már rég elhagytam volna. Onnan kezdve szex sem volt, külön szobába költözött. Pár év múlva szerelmes lettem, de vele nem lehetett semmi, őt akartam pótolni. Akkor felszedtem 2 pasit csak szexre. Ennyi elég is volt arra, hogy rájöjjek, nem tudják pótolni azt, akit szeretek. Beletörődtem, hogy ennyi az élet. Nagy a ház, elférünk, nem kell szex senkivel már.
2023. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es. Erre reagálni a 3 opcióval lehetetlen. Az az igazság hogy egyfelől teljesen aterzem az elethez való realis hozzaallasod. Foleg a leirtak utan. A probalkozasok utan. Ugyan akkor bármilyen nehéz is ezt mondani - de egyetérteni is nehéz.

Azt azert be kell latni hogy ha ennyire rossz, akkor valtani kell. Es igen az életben ez a nagyon nehez az tuti. Es emiatt is irtam a masik oldalt - a realitast. Mert könnyű okosnak lenni hogy "menj ugyis csak jobb lesz". De abbol amit irtal szerintem muszaj lepni. Es minel később annal nehezebb. De ha nem is KI lépni. Valamit tenned kell. Ez egeszen biztos. Kitartast es erot kivanok. Es koszi hogy leirtad.

2023. jún. 21. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!