Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok számotokra gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok számotokra gumival élvezetesebb a szex, vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 00:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

És te vállalnád más helyett a kockázatot, kedves kérdező? Ha nem, akkor ne tanácsolj hülyeségeket!


Senki nem mondta, hogy ugyan annyi az esélye, mint tele élvezéssel. De van. És több, mintha normálisan védekeznél.


Vannak akik gyereket akarnak, de hónapokig nem jön össze, és vannak, akiknek meg becsúszik egy véletlen baleset, aztán gyerek lesz belőle. Honnan tudod, melyiküknek tanácsolod épp, hogy dugj nyugodtan gumi nélkül, nem lesz baj?

2023. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
nem tanácsolok én semmit, nem mondom hogy nincs igazad, mindenki úgy csinálja ahogy akarja
2023. jún. 15. 23:53
 23/30 anonim ***** válasza:
51%

Kedves agyhalodalmár előváladék fanatikusok!

Inkabb szerintem Ti terjesztitek a rémhírt ,azzal hogy ezt mondogatjátok.

Ha időbe kivan huzva a pinàból a szerszám akkor a vilagon semmi gond nem lesz.

Ti azzal keveritek szerintem,hogy ha mondjuk 1 orán belül jön a 2.menet,nemlett lemosva a pénisz stb, és ugy van vissza dugva,na akkor már van esély igen aláirom,hisz minden tiszta sperma volt elotte.

De önmagában ha időben kihúzzátok a világon semmi bajotok nemlesz,de ti támogassátok csak a gumi gyártókat😂

2023. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23 sötét vagy, mellé mosdatlan szájú, de még büszkén reklámozod is. De semmi gond, tanulni/fejlődni sose késő:


[link]


Segítek . A "Megszakított közösülés" részt kell olvasni.

2023. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
51%

24es

Az emberi szaporodáshoz szükséges a férfi részéről a sperma,és nem pedig az előváladék.

Mégegyszer elmondom az előváladék akkor veszélyes,ha előtte a hugycsövön át sperma ürült ki,és se vizelés,se alapos mosdás nem történt,mert ebben az esetben a felszabaduló előváladék “kimossa” a hugycsőben maradt spermiumokat.

2023. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Így van. Sőt szerintem akkor sincs túl sok esély rá, mivel a sperma csak steril körülmények között életképes, amint úgymond a szabad levegőn van, nem túl sokat ér
2023. jún. 21. 23:31
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Én 4 évig szexeltem megszakítással. Heti 3-4 szex volt és sosem lett terhes!
2023. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Erről beszélek, de sok okoska szerint kb akkor te egy csoda lehetsz hogy nem estél teherbe az előváladéktől :D
2023. jún. 27. 17:02
 29/30 anonim ***** válasza:
54%
Inkább a csajom nem esett teherbe. Mert én pasi vagyok. De azt szokták mondani, biztos terméketlen vagyok
2023. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
mondjuk anál szextől érdekes lenne ha teherbe esne
2023. jún. 27. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!