Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki él még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él még rajtam kívül olyan kapcsolatban, ahol megcsalják rendszeresen?

Figyelt kérdés

Es írjatok le, miert nem szakítottatok a megcsalas ellenére

Nekem a szex miatt nem megy a szakítás, hiaba erzem magam megalázva, nem sikerult szakítsak, igaz 3 szor megtettem, de nem sikerult mert ő se akart szakítani es sokat kóslatott utanam.

Borzaszto es azt remelem hogy egy nap csak sikerülni fog!

Sose hittem hogy ennyit el fogok nezni!


2023. jún. 13. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom te is félreléptél már.

De abban is biztos vagyok, hogy nem a szex miatt vagytok még együtt hanem leginkább a "minden más" miatt. Ugye?

2023. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs se közös gyerek se ház se hitel
2023. jún. 13. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Szia az én férjem is sokszor megcsal de hát én szerintem ez benne van a pakliba minden nőt megcsalnak és persze nem mindegy hogy hogyan viselkedik veled utána a párod engem mondjuk a tenyerén hordozz és szeretjük egymást de az se mindegy hogy egy éjszakás lányokkal vagy pedig hosszútávú de hiszen én ugy vagyok vele hogy hozzám jön haza és én ismerem az egy éjszakás lányok nem szóval a férfiaknak kell egy kis kaland
2023. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
3. Válaszoló remelem nem gondolod, hogy ez normális. Egy egészséges kapcsolatban nincs félrelépés. Többi csak mese :)
2023. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Fhuu ismerős eset, tudnék mesélni
2023. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
#3 Az komoly. Konkrétan szekundermegalázottságot érzek attól, amit írtál. Nem gaslightingolt téged ez az aranylelkű férfi egészen véletlenül? Nem kell ám neki mindent elhinni, más férfiak érdekes módon megvannak "kis kalandok" nélkül.
2023. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De, gaslightingolt folyton
2023. jún. 13. 19:02
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmas egy kapcsolat
2023. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Akik elmondják; hogy ez nem normális azt le kell pontozni?!
2023. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
5. Köszönjük az értékes és és föleg tartalmas, érdekes hozzászolást!
2023. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!