Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít tabunak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít tabunak az abf kapcsolat, rendszeres mellszopás, laktáció?

Figyelt kérdés
Külföldi társkereső oldalon sok ilyet lehet találni mindkét részről, olyan nőt is aki szeretne akár szárazon rendszeresen szoptatni és idővel laktálni és olyat ferfit is aki szeretne mellet szopni rendszeresen, egy hosszútávú kapcsolatban. Korosztályt tekintve elég széles a kör a huszonévestől az erettebb korosztályig, aki még egyáltalan nem laktált vagy már többször is illetve régebben. Valakit érdekel szintén a téma?

#laktáció #adult breastfeeding
2022. dec. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Már alap dolog ez is.
2022. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon? Fogalmam sincs.

Szerintem tabu, pedig engem is izgat a dolog.

2022. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"olyan nőt is aki szeretne akár szárazon rendszeresen szoptatni és idővel laktálni"

Ezt most nem értem. Attól laktál, hogy közben terhes lesz a párjától, vagy a sok szárazon szopstól?

2023. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!