Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bukik mindenki a csupasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik mindenki a csupasz puncira?

Figyelt kérdés

Egyszerűen oda vagyok egy retro szőrös punciért, de már olyan ritkaság számba megy, hogy nem is találni lassan fizetősök között sem.

Utóbbi nem érdekel, de bosszant, hogy ha nem bukom egy "kislány" puncira, hogyan találhatnék olyan szexpartnert akinek retro szőrös a puncia.

Pedig bármit megadnék érte ha tele élvezhetném.



#szőrös retro punci
2023. jún. 13. 14:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Párom punciján is van szőr, ami engem egyáltalán nem zavar.
2023. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Én egy praktikus okból nagyon szeretem, ha orálisan kényeztetem nem megy a szőr a számba. Ezen kívül esztétikus is. De a fazonírozott az ami igazából izgató számomra. Vagy csak egy kis csík ott középen.
2023. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is a szőrös tetszik.
2023. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
A nő a fontos nem az hogy sima vagy szőrős e neki. Mind a kettő izgató tud lenni.
2023. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Keress elhanyagolt Anyukat :D már nem divat illetva jön a nyár, sőt már nyar van, es senki sem megy ki őserdővel a partra, legalább "megnyesi" kicsit, a férfiaknál elfogadott a szőr, ők bátran mutogathatjak a szőrös testreszeiket, ez a szociális média hatása. Én szoktam hosszabban hordani amugy, és páromat nem zavarja, de egy idő utan szúr amugy meg beizzad jobban, kellemesebben érzem magam ha nincs ott szőr. Meg am minden kultúrának meg van a saját kis hülyesége pl araboknal/zsidoknal van körülmeteles aminek van haszna, sokkal tisztábban lehet tartani stb. Es itt is valaki számára ilyen haszna van
2023. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elég sok férfi így van ahogy te. Én nőként utáltam a borotválást, rohadt kellemetlen amikor elkezd visszanőni a szőr, a pisilés is gáz csupaszon. Szóval sokkal kényelmesebb és higiénikusabb a természetes, hála égnek a párom imádja, én meg örömmel hagyom meg. :)
2023. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
mert nem szeretek szorcsomokat felbofogni nyalas utan mint egy macska
2023. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
7: akkor nyald, és ne a szőrzetét harapdáld...
2023. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk csak a mensi előtti napon van visszavágva rövidre,

mert kellemetlen, ha beleragad a szőre a betét ragasztócsíkjába.

Egyébként hagyja nőni, mert tudja, hogy felizgat a látványa.

2023. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
4es egy nagyon rendes pasi,vagy legalábbis a válaszod 😊Én is azért vágom fazonra, kisebbre a szőrt mert praktikusabb,és nem teljesen csupasz
2023. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!