Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen szakos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen szakos hallgató lányok a legjobbak a szexben?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Orvostanhallgatók
Jogászok
Közgazdászok
Mérnöki/műszaki hallgatók
Informatikusok
Természettudományi karosok
Tanári szakosok
Társadalomtudományi karosok
Testnevelési, Sport
Közszolgálati, tisztiképző
67 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
Én 2 csoporthoz is tartozok műszaki es infó, úgyhogy magamra szavaztam 🤔 bár en biszexualis vagyok de nem volt rám még panasz, illetve eddigi tapasztalataim alapján ez nem ilyenhez köthető, de mindenképp aki ambiciózus az általában jobb es kitartobb is szexbe, ahogy az életben is 26/l
2023. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
74%

Én eddig kettő lánnyal voltam, mindkettő műszaki informatikai irányban volt. Mindkettő sub, úgyhogy nagyon élveztem.

Viszont egyikük sem volt kitartó, ahog #1 írja. Én a hosszú meneteket szeretem. De mindkettejüknél 1-2 óra volt a leghosszabb, nekem ennél sokkal nagyobb az igényem.

2023. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
68%
Az erő szakos. 🤪
2023. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
43%
#2 ha hetero férfiakról beszélgetünk akkor nem is birjak tovább (vagy addig sem), ha leszbikus szexről akkor megértem a felvetést
2023. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Én szintén műszaki/infós vagyok de nálam eddig az orvostanhallgató lányok nyertek :)


Persze kicsit inkább poén a kérdés, de ha belegondolunk, azért a szakválasztás és a beállítottság, habitus egészen összefügghet ezzel is akár. :D Azt vettem észre, hogy akik gyógyítani szeretnének, akár általános orvos, fogász vagy gyógytornász, azoknak magasabb az érzelmi intelligenciájuk, tehát odaadóbbak az ágyban.

2023. jún. 12. 16:21
 6/46 anonim ***** válasza:
26%
#4 ez nem igaz. Heteró férfi vagyok és sok idő kell hogy elmenjek, van hogy több óra sem elég, ha nem lennék heteró valszeg fel se állna.
2023. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
64%
Az erőszakos.
2023. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
bölcsészek és az eü-s babák
2023. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
Sztem az art és művészeti szakos lányok, vagyis a kicsit elvontabbak :-)
2023. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
85%
Kérdező, hatalmas respect, hogy ezt megkérdezted. Engem is régóta foglalkoztat ez a témay hogy különböző érdeklődési területű lányok milyenek lehetnek az ágyban. Régi vágyam egy bölcsész csajjal szexelni, valamiért van egy elképzelésem velük kapcsolatban, főleg valami nagyon elméleti, mondjuk egy szabad bölcsész szakossal. 😂
2023. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!