Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerepjátéknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepjátéknál mennyire idegen tőletek a szerep, amit magatokra vállaltok?

Figyelt kérdés

Nyilván valamennyire mindenki a magáénak érzi a szerepet, amelyet elvállal, hisz ez izgatja, így akár a személyisége részét is képezheti a dolog.

De felvetődött bennem valami. Szóval a mostani partneremmel csak úgy ösztönösen előjött, hogy valamikor el kéne játszanunk a fasiszta katona és a politikai fogoly színdarabot az ágyban (én az utóbbi lennék, a lány). És őszintén én se tudom, ezek a szerepek mennyire illeszkednek be a személyiségünkbe. Ami kicsit necc, mert hát nem az olasz fasizmusra gondolok, duh.

Veletek volt valaha ilyen, hogy valami nagyon megkérdőjezelhető dolgot játszottatok el az ágyban? Mi volt ez? Volt utána bűntudatotok? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy ez hogyan hatott rátok.



2023. jún. 11. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Megnézhetem amikor egyszerűen agyonlövi a "katona" a "foglyot"?
2023. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 a lőszer amúgyis fogyóban volt egy idő után, és a partnerem pont annyira kreatív, mint akkoriban voltak a férfiak🤷‍♀️
2023. jún. 11. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Olyan szerepet ne vállalj, ami idegen tőled.

Magyarázd el, és a párodnak ezt meg kell értenie.

2023. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt jól megadtad neki! Egyszer a partnerem egy földesúr és szolga szerepjátékot akart, na az mivel inkább kommunista vagyok mint nemes távol állt tőlem, de pár perc után sikerült belejönni, ráadásul a csaj szélesebb is, magasabb is "nehezebb" is volt mint én, szóval, ha valaki látott volna minket, szerintem rommá röhögi magát.
2023. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öhm.... hát nem épp ezért van követve a "szerepjáték" kulcsszó:D

6 éve szerepjátszom és az a tapasztalatom, hogy minden szerepbe be tudod vinni valamelyik énedet valamilyen formában.

A büszke, becsületes lovag az igazságérzetedből merít és azt képezi le. A simlis tolvaj a csíntalan, gyerekkori rosszaságból tud táplálkozni. A mindent eladó, mindnekit átverő, folyton köpönyeget forgató sarlatán a nyerészkedő, mohó énedből. A magas rangú nemesi vérvonalból származó mágus az énközpontú, önhitt, másokat lenéző énedből.


A kulcs annyi, hogy megtaláld magadban az adott karakterhez szükséges elemeket. Benned vannak, hidd el, ezek valahol mindenkiben benne vannak akár valós tapasztalat, akár vágy, akár jellemhiba szintjén.


Politikai fogoly vagy eg yfasiszta rendszerben? Hát akkor építsük fel a karaktert!

Először is érdemes definiálni pontosan melyik fasizmusról lenne szó.

Ha ez megvan, akkor logikusan te ez ellen helyezkedsz el, tehát mondj 2-3 érvet ami alapján a rendszer ellenzői kiállnak. Teszem azt demokrácia-hívő vagy, vagy esetleg az elburjánzó sovinizmus ellen lépsz fel. Attól is függ, hogy a partnered a fasizmus mely pontját tudja hitelesen magáévá tenni:D Igazából neked ebből a szempontból könnyebb dolgod van.

No, és akkor miért estél fogságba? Nyilvánvalóan valamilyen rendszer-ellenes bűntettet hajtottál végre. Legyen az szórólaozástól kezdve esetleges nemkívánatos személyek rejtegetése, vagy akár lázadás szítása, lázadó sejtnek való fegyverszállítás, információcsempészés (az amúgy kimondottan jó meló nőknek, így végülis kémnő lennél, az menő:D).


Tehát megvan a bűnöd, amiért fogságba kerültél.

Na és milyen a jellemed? Ha pl információt csempésztél a döntéshozó hivatalokból egy lázadó sejtnek, de elkaptak.

Tagadsz mindent? Vagy megtörten bevallod a bűnöd? Esetleg büszke vagy a tetteidre és leköpöd a kínzódat és az arcába nevetsz a fasiszta kutyának? Ez utóbbi elég emlékezetes lehet, viszont arra kell figyelni, hogy végső soron a fogvatartódnak kell ledominálnia téged, szóval ha te nagyon karakán kémnőt hozol aki a veszély arcába nevet, a partnered meg nem tud ennél dominánsabb katonát hozni, aki határozottan és durván lesöpri az ellenállást, akkor jobb ha kicsit visszakozol, esetleg hamar megtörsz, hogy ne boruljanak fel a szerepek adta erővisoznyok.

2023. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!