Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Későnek számít az ha 21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későnek számít az ha 21 évesen szexeltem először és az is csak egy alkalmas kaland volt?

Figyelt kérdés
Ez is nehezn jött össze. Barátnőt szeretnék de nincs szerencsém. Kicsit szomorú leszek olyankor amikor tiniket látok párban hogy milyen jó lett volna ha nekem is lett volna annyi idősen barátnőm.
2023. jún. 10. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem vészesen
2023. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem annyira. Nekem 19 évesen volt az első utána egy évig semmi.

Sz.rd le a múltat, ha 1x sikerült akkor menni fog megint. Mindig csakis előre!!!

2023. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is 21 vagyok és nekem sem jött össze semmi sem még. Nem vagyok nagy társasági ember, talán mert nem találkoztam még olyan emberekkel, akikkel szívesen töltök időt mindenféle feszengés nélkül. De nem erőltetem most hogy márpedig csakazértis. Rátalál egyszer mindenki. Valaki korábban, valaki később, de nem ciki dolog.
2023. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves lány vagyok és még nem jött össze senkivel se, ha ciki ha nem, ez jutott.


Szóval neked nem volt későn.

2023. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 he84 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki és ez nem verseny, csak mások miatt ne csináld, ne sürgesd mindenáron.
2023. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Régebben engem is zavart, de keresztyén hívőként mikor nem olyan rég rájöttem, hogy az Isten igéje egyébként kimondja, hogy a szex minden formája házassághoz van kötve (nem csak a Katolikusoknál), így nem bánom.


Én céltudatosan ismerkedem ezentúl, akivel majd meg is öregedhetek. (Azonos értékrend, hit, közös pontok, stb…)


23F, Református

2023. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 he84 ***** válasza:
33%
Na ez gond a hívőkkel, hogy azt hiszik, hogy a szex az házassághoz csak között és előtte nem lehet, pedig nem így van, hiba összemosni a szexet a valásokkal, már elnézést,... Tudod 6-os válaszoló, itt nem arról volt szó, hogy házasság előtt és nélkül nincs szex, hanem csupán arról, hogy nem muszáj mások miatt sürgetnie, ennyi az egész. Ráadásul amely párok nem szexelnek rendszeresen házasság előtt, náluk nagyobb eséllyel lehet majd válás a szex miatt. Ugyanis szexben nem passzol mindenki össze és ha házasság előtt nincs szex a másikkal, akkor nem derül ki a passzolás, hogy az megvan-e és ha igen, akkor azon belül mennyire. Ugyanis ha házasság után derül ki, hogy a szexben 2 ember nem passzol egymáshoz, akkor idővel válás lesz a vége. Mindez csupán azért, mert vallások miatt nem mertek szexelni házasság előtt és egymás idejét húzták, ha végül nem passzoltak össze. Így hát jó lenne belátni, hogy igenis nagy butaság vallások miatt nem szexelni házasság előtt. Látom vallásosként még a keresztény szót sem bírod jól leírni és látom, hogy nem elírás,... Az keresztény, nem pedig keresztyén. Én nem vagyok vallásos, mégis jól tudom leírni és mondani is. Hallottam már úgy mondva, ahogy te írtad rosszul, hát rosszul volt mondva.
2023. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
A "csak között" elírás, az "csak kötött" akart lenni.
2023. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!