Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Titeket zavar szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavar szex közben,ha a nő lovagol rajtatok és picikét nagyobb a hasa? Husisabb,foghatóbb? Nem lapos,nem vékony?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem zavaró számomra. Nem baj, ha egy csaj nem csont és bör.
2023. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Fotó van mire gondolsz?
2023. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig eljutok egy lánnyal akkor nyilván nem zavar.
2023. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha már az ágyban van veled a pasi akkor nem fogja zavarni. Ha annyira zavarná hogy kövér egy nő akkor nem akar vele dugni (vagy max. 1-2 menetre elkapni amikor kanos és kész).
2023. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szeretem ha van rajta mit fogni! f.
2023. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha márr dugunk, akkor mindegy, max nem lesz folytatás.
2023. jún. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én pl imádom. Barátnőm ducibb alkat, főleg pocira hízik, és lovaglónál mikor előredől kicsit, a hasa rálóg az enyémre. A vicc, hogy ő az első, aki rendesen megtud lovagolni, és élvezem is, pedig előtte volt jópár vékony csajom. Egyetlen hátrány, hogy pózváltások lassan mennek, nem olyan fürge az ágyban, meg nem tudom csak úgy felemelni és pakolgatni pl, de ez semmit sem von le az izgalomból.
2023. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, dehogy zavar, ha szeretnél írj..
2023. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez is olyan kérdés, hogy van akit zavar, van akit nem. Ha már ott tart valaki, akkor már biztos nem fogja nagyon zavarni. Nekem nem tetszik a felesleg, de valamennyire rugalmas vagyok. Olyannal nem fogok szexelni, aki minimálisan sem tetszik, ezt pedig még szex előtt látom.

Ha meg a párod, beszéld meg vele...

2023. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!