Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élők! Online...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Online ismerkedésnél bíztatok már meg olyanban akiről később kiderült, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Arckép küldése, videóhívás, telefonálás, találkozás, ilyenekre gondolok. És aztán meg lebuktatott párodnál?
2023. jún. 9. 18:27
 1/6 anonim válasza:
70%
eleve ha kapcsolatban vagy akkor nem ismerkedsz mással
2023. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az online megismert szexkapcsolataimban sosem bízom meg annyira, hogy kiadjak személyes dolgokat. Se vezetéknév, se közösségi oldalon lévő profil, és van egy olyan telefonszámom, amiről senki más nem tud. Arcképet küldök ismerkedésnél, de arra meg nagyon kicsi az esély, hogy ennyi alapján beazonosítsanak. Ha mégis sikerül, akkor meg így jártam.
2023. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően bizalmatlan vagyok idegenekkel, még akkor is, ha könnyen tudok ismerkedni, barátkozni. Nagyon meggondolom, mit mondok, milyen privát adatot, információt szolgáltatok ki. Idegenekkel, felületes ismeretség esetében általános dolgokról csevegek. A bizalmamat el kell nyerni, de ahhoz idő és viszonzás szükséges.
2023. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre még nem volt példa, de b...tak már át mint sz..t a palánkon.
2023. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
En kapcsolatban sosem csinalnek ilyet. Aki ilyenre vetemedik az inkabb szakitson a parjaval. 27/N
2023. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos most vagyok olyan helyzetben, hogy nem tudok meg szabadulni az egyik pasitól. Én vagyok a hibás megadtam a teljes nevem.
febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!