Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már közvetítő szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már közvetítő szexuális kapcsolatnál? Amikor a pár rajtad keresztül talált egymásra? Mit segítettél? Hogy hoztad őket össze?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Igen voltam hogy én mutattam be egymásnak embereket párokat. Miért is ne tenném? Had legyen minél több ember boldog :)
2023. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 érdeklődő35 ***** válasza:
83%

Voltam. Egyszer egy lányt szétszedtem az akkori párjától, mert az nem figyelt rá, unalmas, disznó volt, és összehoztam egy figyelmes, aranyos fiúvsl. Néhány évre rá kiderült, hogy az meg nárcisztikus....


Máskor két leszbi lányt hozzam össsze. Velük itt a gyakorin beszélgettem az egyikkel találkoztam is.

2023. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Kettes micsoda ügyeske már....jajj, nem, mégsem.
2023. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!