Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jött már így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jött már így össze csaj egy pasival?

Figyelt kérdés
Ritkán fordul elő, hogy egy nő lefekszik egy pasival, de nem tervez vele komolyat. De ha mondjuk így is történik, vajon lett ilyenből kapcsolat azért, mert a pasinak nagy farka volt és a nőnek nagyon tetszett?
2023. jún. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
30felett rájössz, hogy igenis létezik az a kifejezés, hogy szeremlesre dugod a nőt.😀 Igaz csak pár napig vagy hétig tart náluk, de létezik.😀
2023. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1


Ez tetszik! Én nagyon bírnám ugyanígy csinálni. :3

2023. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Mármint? Ez nem tanulható sztem, csak eljön egyszer. Nincs ra kézikönyv, hogy hogyan dugj úgy.😁😊
2023. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én ismerek olyan párt, akiknek a kapcsolata egy szimpla táborozás alkalmával "csak szex" alapon kezdődött, ma meg férj és feleség 2 gyerekkel.
2023. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hisz van az a mondàs hogy kurvàból lesz a legjobb feleség :D
2023. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!