Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha 23 évesen nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 23 évesen nem tudom még hogy milyen érzés ha punciba van a farkam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném már tudni, de nem megy a csajozás. Kicsit szar bele gondolni hogy valakik már 15 évesen tudják milyen és tök természetes mert heti szinten csinálják, nekem meg teljesen elképzelhetetlen az hogy milyen lehet renszeresen szexelni.
2023. jún. 7. 15:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Erre találták ki például a prostituált szakmát

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen

2023. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok még 22 évesen, lassan 23 leszek.
2023. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki.
2023. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

azért ne ezzel kezd az ismerkedést

én is szűz voltam 23 évesen egyébként

2023. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, főleg úgy, hogy 49 évesen sem tudom.
2023. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Valami felületes ember szerint lehet, hogy ciki, de ezzel ne foglalkozz. Én 24 évesen - nagy segítséggel - jöttem össze egy lánnyal, kicsit jobb lett, de azért alapvetően nem gyógyított meg. Nekem terápia kellett volna már akkor, mert túl sok ocsmányság történt velem gyerekkoromban. E miatt éreztem magam nem e világinak, undorítónak. Lehet, neked is van ilyen bajod, érdemes lenne kicsit foglalkozni ezzel, pl. Shapiro: Győzd le a múltad! könyv segítségével...

50f

2023. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, majd eljön az ideje 🙂
2023. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!