Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha 23 évesen nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 23 évesen nem tudom még hogy milyen érzés ha punciba van a farkam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném már tudni, de nem megy a csajozás. Kicsit szar bele gondolni hogy valakik már 15 évesen tudják milyen és tök természetes mert heti szinten csinálják, nekem meg teljesen elképzelhetetlen az hogy milyen lehet renszeresen szexelni.
2023. jún. 7. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Sikere Hangolva-nevű youtoube csatornán van egy “acctractive” kurzus
2023. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
ha nagyon idegesít a dolog csak menj fel rosszlányokra:)
2023. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

"renszeresen"

5. osztályban azért ez még nem annyira ciki. Azért vannak az iskolás évek, hogy rendesen megtanulj mindent, és bőven ráérsz utána szexelni, ha már fejben is felnőttél hozzá, és ezt látják rajtad a lányok is.


Ja, és ha csak harmadannyi vessződ van, mint kéne, akkor is nehéz a dolog, bocs'.

2023. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
na megjött a nyelvtan-náci.
2023. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Miért?

Te úgy gondolod, hogy szexelni előbb kéne, mint megtanulni az anyanyelvét?

2023. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy a 15 éveseknek több önbizalmuk van, mint neked 23 évesen? Nem nyavalyogni kell, hanem tenni érte.
2023. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Először azonosítsd be az okokat, mármint, hogy miért nincs csajod.

Ha megvan az ok, okok, tekintsd át, melyikkel mit tudsz kezdeni.

Pl külső, kommunikáció, félelem, rossz parkeresési stratégia, rossz, késői döntések, bizalom felépítése, stb.

Sajnos csak te tudod megoldani, de szerintem nem ciki.

Nekem annó 22 évesen jött először össze, de addigra nagyjából tisztában voltam azzal, a addig mit rontottam el, mit csináltam rosszul...

2023. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Ki nevet a végén játék. Amint lesz csajod, nem fog érdekelni, hogy eddig miért nem volt, nem hagytál ki olyan sokat. Csak ne ragadj meg ebben az állapotban!
2023. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
Ultra gáz
2023. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

(Nem tudom, ki az, aki itt a helyesíráson hezitál. Közlöm vele, hogy én sem tudok vakon gépelni, és gyakran mellé ütök, és elküldöm, mielőtt még elolvastam volna, a klaviatúrámon néhány betű néha nem érintkezik, nem is beszélve azokról, akik mobiltelefonról írnak, nem lehet elvárni, hogy ne hibázzanak. Lehet, hogy az éppen nem is egy helyesírási hiba, csak melléütés. OFF)

Egyébként a témához: Én vártam vele a katonaságig. Utána meg bepánikoltam én is, mi lesz, ha úgy maradok? Kérdező, aktiváld magad! Ne legyél félénk, szégyellős, mert sokmindenről lemaradsz. Esetleg valami társkereső szolgáltatás?

2023. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!