Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy idősebb pasival szexkapcsolatom, barátságból alakult ki.

Soha nem találkoztam még hasonlóval, ezért kérdezem itt, hátha valaki tapasztalt hasonlót.


Nos le van tisztázva hogy csak szexkapcsolat és nem is akar velem úgy törődni, mint ahogy velem kellene törődni mondjuk egy kapcsolatban, mégis úgy érzem nagyon törődik velem.

Fura mert neki teljesen más nők jönnek be, mégis hasonlóak a szexuális igényeink és elvileg ezért van velem.

Tapasztalatlan vagyok, ő pedig próbál nekem segíteni benne.


Viszont mióta ez tart nagyon kedves és figyelmes velem szemben, ezt úgy értem hogy jókat beszélgetünk és érzem hogy máshogy bánik velem, mármint úgy értem más dolgokat elmond, személyesebbeket mint amit a közös társaságunkban szokott.

Tudja mi az amit szeretek, enni-inni azzal is kedvedkedik, figyelmes, tudja mi az amit mondtam neki korábban, próbál nekem segíteni tanácsokkal (ezt teljesen magától).

Ahelyett hogy kirakja mondjuk nekem a kaját pl szendvics hogy csináljam meg, ő megcsinálja nekem, ezzel is kedveskedik mindig.

Ha látja hogy bajom van megkérdezi hozzámbújva.


Személyesen valahogy sokkal másabb mint írásban, sokkal jobban azt érzem hogy odafigyel rám, stb...

Van amikor ritkán telefonozok, akkor kérdezi hogy kivel beszélek amiből nem csinálok titkot.

Sőt van olyan platform ahol őt nem követem és furcsán reagált rá, mármint úgy mint akinek ez nem tetszik, hogy nem követem.

Másnál eddig nem láttam így reagálni.


Szexnél mindig azt nézi én mit szeretnék és azt próbálja teljesíteni és azt hogy nekem jó legyen.

Volt olyan is hogy szexelni akartam vele, de nagyon fáradt volt, akkor volt egyedül egy olyan szólása hogy hagyjam, ha nem akarok kint aludni a kutyával, aztán megkérdeztem hogy hagyjam-e utána meg azt mondta hogy ne és végül benne volt a szexben.

Szóval elég fura nekem ez mind.

Mindig gondoskodik rólam,pl ha esik az eső egyből esernyőt akar adni vagy ha nincs nálam pulcsi vagy kabát oda adja automatikusan az egyik pulcsiját, az úton is vigyáz rám és terel hogy ne essen bajom, ezen kívül is sokszor félt ha valamit csinálok mondja hogy vigyázzak magamra, vagy mikor tali végén elköszönünk akkor általában arcra puszival aztán mondja vigyázzak magamra meg írjak ha hazaértem.

Most volt hogy két szájra puszival meg öleléssel köszönt el.


1.Igazából arra vagyok kíváncsi ha ennyire nem akar velem foglalkozni, akkor miért teszi ezt mégis, főleg személyesen?


2.Szerintetek csak szimplán normális partner?


3.Jelent valamit vagy mit jelent az ha a tali végén két szájra puszival köszön el?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)


2023. jún. 6. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Semmi extra, egy normális férfival találkoztál.


Becsüld meg!


Egy szexkapcsolatban is ilyen vagyok egy lánnyal, nővel.


45/F

2023. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#9 Ahogy olvaslak, 3 lehetőséget látok:


1. Egy gheczi nagy troll vagy.

2. Szexuálisan analfabéta vagy.

3. Az összes korábbi partnered volt az.


Kész, több lehetőség nincs. Mi az, hogy akar-e csókot?! Eddig nem csókolt meg, vagy mi van?

2023. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 nekem egyből a második opció ugrott be, ahogy vegigolvastam. A kérdező az ágyban valószínűleg egy nulla, szexuális kultúra nulla, csak a saját élvezete számít neki és élvezi, hogy megkapja a figyelmet és törődést az idősebb férfitól, míg ő valószínűleg negyede annyit sem tesz bele a szexbe.
2023. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Istenem, azért mert valaki tapasztalatlan és feltesz egy kérdést az nem azt jelenti hogy f*sz vagyok.

Vagy troll.

Ha elolvastátok volna rendesen a kérdést és értelmezni tudtátok volna normálisan akkor nem tartanánk itt.

De nem a kérdésemre válaszoltatok, csak kerítő választ írtok és támadtok.

Ez az oldal tele van idiótákkal tényleg.

Benne van az is ha annyira tudtok értelmezni, hogy tapasztalatlan vagyok.

De sajnos látom ez nem jutott el az agyatokig.

Legyen nektek ettől szép napotok.

2023. jún. 6. 21:30
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem akart itt szerintem senki megbántani, de a semmit kombinálod túl. Azért adott két puszit a szádra, mert két puszit akart adni. Ha csókot akar, akkor megcsókol, de ha akarod te is megcsókolhatod, nincsenek erre szabályok.

De te miért nem keresel inkább egy rendes kapcsolatot magadnak?

Az meg hogy miért rendes hozzád, ő ilyen típus valószinűleg, más nőkkel is az akikkel lefekszik. Jobb mintha egy tapló lenne..

2023. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Na, most meg megy a nyafi. Kérdező, az általad feltett kérdésekre mind ott van a válasz az első kommentek között. Az, hogy te szeretnél még beszélgetni erről az ügyről, és nem konkrét kérdésekre vársz konkrét választ, az teljesen más; arra vagy ott vannak a barátnőid, vagy ha velünk szeretnél beszélgetni, akkor tűrd jobban a kritikát, mert ez így nagyon hópihe-magatartás.
2023. jún. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Leírásod alapján egy normális, odafigyelős pasi. Férfiként mondom, hogy alapból kellene mindenkinek ilyennek lennie. A többség nem ilyen. Sajnos a tapasztalatom alapján a nőknél sem mindenki ilyen.
2023. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt már hallottuk, hogy ő menyi mindent nyújt neked és mennyi mindent kapsz tőle. Te mit teszel bele ebbe a szexkapcsolatba? Miért van olyan olyan érzésem, hogy kb semmit?
2023. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!