Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy idősebb pasival szexkapcsolatom, barátságból alakult ki.

Soha nem találkoztam még hasonlóval, ezért kérdezem itt, hátha valaki tapasztalt hasonlót.


Nos le van tisztázva hogy csak szexkapcsolat és nem is akar velem úgy törődni, mint ahogy velem kellene törődni mondjuk egy kapcsolatban, mégis úgy érzem nagyon törődik velem.

Fura mert neki teljesen más nők jönnek be, mégis hasonlóak a szexuális igényeink és elvileg ezért van velem.

Tapasztalatlan vagyok, ő pedig próbál nekem segíteni benne.


Viszont mióta ez tart nagyon kedves és figyelmes velem szemben, ezt úgy értem hogy jókat beszélgetünk és érzem hogy máshogy bánik velem, mármint úgy értem más dolgokat elmond, személyesebbeket mint amit a közös társaságunkban szokott.

Tudja mi az amit szeretek, enni-inni azzal is kedvedkedik, figyelmes, tudja mi az amit mondtam neki korábban, próbál nekem segíteni tanácsokkal (ezt teljesen magától).

Ahelyett hogy kirakja mondjuk nekem a kaját pl szendvics hogy csináljam meg, ő megcsinálja nekem, ezzel is kedveskedik mindig.

Ha látja hogy bajom van megkérdezi hozzámbújva.


Személyesen valahogy sokkal másabb mint írásban, sokkal jobban azt érzem hogy odafigyel rám, stb...

Van amikor ritkán telefonozok, akkor kérdezi hogy kivel beszélek amiből nem csinálok titkot.

Sőt van olyan platform ahol őt nem követem és furcsán reagált rá, mármint úgy mint akinek ez nem tetszik, hogy nem követem.

Másnál eddig nem láttam így reagálni.


Szexnél mindig azt nézi én mit szeretnék és azt próbálja teljesíteni és azt hogy nekem jó legyen.

Volt olyan is hogy szexelni akartam vele, de nagyon fáradt volt, akkor volt egyedül egy olyan szólása hogy hagyjam, ha nem akarok kint aludni a kutyával, aztán megkérdeztem hogy hagyjam-e utána meg azt mondta hogy ne és végül benne volt a szexben.

Szóval elég fura nekem ez mind.

Mindig gondoskodik rólam,pl ha esik az eső egyből esernyőt akar adni vagy ha nincs nálam pulcsi vagy kabát oda adja automatikusan az egyik pulcsiját, az úton is vigyáz rám és terel hogy ne essen bajom, ezen kívül is sokszor félt ha valamit csinálok mondja hogy vigyázzak magamra, vagy mikor tali végén elköszönünk akkor általában arcra puszival aztán mondja vigyázzak magamra meg írjak ha hazaértem.

Most volt hogy két szájra puszival meg öleléssel köszönt el.


1.Igazából arra vagyok kíváncsi ha ennyire nem akar velem foglalkozni, akkor miért teszi ezt mégis, főleg személyesen?


2.Szerintetek csak szimplán normális partner?


3.Jelent valamit vagy mit jelent az ha a tali végén két szájra puszival köszön el?


Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)


2023. jún. 6. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Tipikus nő vagy. Baromi sokat írsz a "jelekről", mi mit jelent, miért csinálja, mit érezhet közben, stb. A megoldás baromi egyszerű: szeretői kapcsolatban vagy, nem szexkapcsolatban.


A szeretőmről én is gondoskodom, jól bánok vele, dupla annyit megy el, mint én, odafigyelek az érzéseire, igényeire, meghallgatom a gondjait és örömeit egyaránt. Ez a normális, férfias, tiszteletteljes viselkedés, nem az a nyalonc, geil szar, ami sajnos egyre népszerűbb.

2023. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mit várnál el tőle, mit csináljon?


Próbál rendes lenni veled, kimutatni azt hogy fontos vagy neki, mert valószínűleg ez az amit nyújtani tud számodra és erről gondolja azt, hogy emiatt vele maradsz.


A "szexkapcsolat" szerintem esetében annyit jelent, hogy nem akar elvenni, nem akar veled közös családot és próbál az ilyen címkézéssel észnél tartani, hogy tőle ennél többre ne számíts.

2023. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Normális partner, akar sokáig dugni veled. Bocs, ez az igazság.
2023. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálad idősebb,Te gondolom egy fiatal jó alakú lány vagy,mindent megtesz,hogy sokáig legyél neki...szexre.

De semmi többre.

Egy idő után majd normális kapcsolatot akarsz ,akkor fog majd zaklatni stb.

2023. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez mind együtt sem feltétlenül jelenti azt, hogy szexen kívül bármit is akar tőled. Akkor, amikor együtt vagytok, kihozza a legtöbbet az együtt töltött időből, mert valószínű neki is van ezekre a dolgokra igénye (beszélgetés, összegbújás stb). De ettől még nem biztos, hogy el is akarja kötelezni magát veled.
2023. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Veled biztos jo a szex és persze egy fiatal csajszival igató így normálisan áll hozzád vagyis figyel rád nem önző módon csak kihasznál!

Ne szeress bele !

2023. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Huhh, köszönöm a válaszokat, de nem amiatt tettem fel a kérdést hogy lehet-e kapcsolat.

Csak szimplán soha nem találkoztam még olyannal aki ilyen rendes volt szex terén és kíváncsi vagyok valaki tapasztalt-e már hasonlót.


Az 1. pontos kérdésem azért kérdezem, mert leírta hogy nem akar velem foglalkozni és mégis azt teszi.


A 3. Pontos kérdésem meg arról szól hogy ilyenkor fontos vagyok-e számára, hogy azért ad-e két szájra puszit, hogy megcsókoljam, vagy csak simán így akart elköszönni?

2023. jún. 6. 17:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Már megint túlvariálod a semmit. Tipikus nő. Azért ad két szájrapuszit, mert így esik jól neki, van köztetek egy jó intimitás, és nem büdös a szád.
2023. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azért mert megkérdezem hogy ebből akar-e csókot?

Mert pl sima kapcsolatok kialakulásánal általaban ez szokott lenni.

2023. jún. 6. 17:58
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

🤦‍♀️

1.Neki ez nem foglalkozás, amit veled csinál, hanem ez az alap. Úgy érti, ennél többet nem akar veled foglalkozni.

3. Annyira vagy fontos neki, mint akivel jókat szexszel, jó a kémia, ezért jól esik neki csókkal elköszönni tőled, ennyi.


Mi lenne, ha elhinnéd azt, amiket ő válaszolt a kérdéseidre, és nem kombinálnád tovább a dolgot?

2023. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!