Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a csupasz pénisz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a csupasz pénisz a legvonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

#9: ok, akkor lassan írom, hátha megérted: attól, hogy neked alig van szőr a farkadon, egy csomó más pasinak van. É elég undi a szőrt nyalogatni, bekapni, és bizony sokaknak a fanszőrzet ránő/rálóg, a zacsi tiszta szőr, plusz magán a péniszen is nő.

Nem az a kérdés, meleg vagy-e, hanem hogy képes vagy-e felfogni, hogy nem te vagy az egyetlen pasi a világon, és bizony nem vagytok egyformák.

(Szerencsére szellemileg sem.)

2023. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudom hogy van akinek kifejezetten a szőrős az igénye, és van akinek a csupasz. Olvastam egy telex cikket egy kutatásról, ahol az jött ki hogy legjobban a rövidre vágott jön be a nőknek. Szóval én meg úgy hordom azóta.
2023. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondják, hogy a csupasz vagy a nagyon rövidet szeretik, mert nem marad szőr a szájukban így.
2023. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez sráctól függ. láttam olyat akinek csak a csupasz állt jól, de olyat is, akinek a szőrös ... ez van.
2023. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A csupasz a legjobb

Amúgy meg sok srácnak a pénisze tövén 1-centire nől szőr

2023. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen az !
2023. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nemrég még azt mondták, hogy akkor homo.

De nézzük meg pl Justin Biebert, elég szép testalkata van, és bizony szőrös. Mondjuk a zacskóról le kell szedni, ez oké, de feljebb nem biztos.


#16 Én olyat még nem láttam, de ha te mondod ... viszont akkor onnan borotválni még gázabb, mert csak egyre erősebb lesz neki.

2023. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lányként nekem a szőrös farok tetszik, de nem a bolyhos, bozótos. Golyók azért legyenek már leborotválva meg felette is rövidre nyírva. A teljesen csupasz viszont nekem metroszexuális kicsit
2023. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!