Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a kettősmérce?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettősmérce?

Figyelt kérdés

Régi kérdés ugyan, de jól tükrőzi a jelenséget:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A 43-mas jól leírta. A kérdezőt elhordják mindennek, amiért punci alapján is válogat, de az természetes, hogy a nők farok alapján is válogatnak.


A másik egy korábbi kommentelő, aki örült, hogy az első barátja nem ilyen volt, mert tönkretette volna a szexuális életét örökre. Az viszont nem baj, hogy nők rendszeresen aláznak meg férfiakat a farkuk miatt, ezzel egy életre tönkretéve őket.



2023. jún. 4. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Fuuu,mit fogsz ezért is kapni :D Engem a kettős mérce nőként is undorít, pedig mindenben nekünk kedvez. Gusztustalannak tartom. És ez,

amit te linkeltél, csak egyetlen példa az ezernyi közül.

2023. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted engem mennyire zavar, hogy valakinek nem tetszik a puncim, vagy a kicsi mellem? Semennyite. Nem kell velem lenni, bármikor találok másik pasit. No de a kisfarkút se zavarja ha én a farka miatt dobom...
2023. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Kismellű vagyok, salátapuncival. Minden ujjamra lehetne pasi, a hét minden napjára másik. Ha neked nem tetszik, így jártál.

Én nem kellek mert csúnya a puncim, te nem kellesz mert kicsi a farkad és sötét vagy mint az éjszaka. Szóval nincs kettős mérce. 👍

2023. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nos a kis mellet és a kilógó nagyajkakat egyszerű és biztonságos módon meg lehet műteni, míg a péniszt nem lehet nagyobbítani tartós károsodás nélkül. A dolog innentől nem is kettős mérce, hanem az, hogy férfiként a génlottó számain jobban kell izgulni...
2023. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

4

Azok a kisajkak te anatómiaprofesszor...

2023. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
#5 Igazad van, elírtam. A kisajkakra gondoltam természetesen.
2023. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Na menjetek már a pi... Ba!


A saláta punci esztétikai kérdés!

A kicsi farok érzés!


Ne hasonlítsuk már össze a kettőt!

Sötétben dugás közben nem mondod meg, hogy egy nőnek babapuncija van, el tudsz élvezni, nem lehet okod panaszra.... De a nő érzi, ha kicsi a farkad, és nem tud elélvezni...


De persze megint bántsuk a nőket... Ráadásul a kisfarkú sötét pasik...

2023. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#1

Köszi. Majd gyere mozizni :D


#2

Jól van.


#3

Itt egyedül te vagy sötét. Olvasd el újra a kérdést.


#7

Köszönjük a férfi ellenes kommentet. Most fuss neki újra, hogy miről szól a kérdés.

2023. jún. 4. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, eszemben sincs a "NŐK" védelmére kelni (meg senkiére sem), de azt gondolom, hogy amelyik nő a férfit azért hagyja el, mert nem tetszik neki a farka, az pontosan annyit ér, mint a férfi, aki azért hagyja el a nőt, mert nem tetszik a puncija.

Nincs itt semmiféle kettős mérce. Mindkettő felszínes és prosztó.

Az ilyen ember nem ér egy vasat sem, nem érdemes vele foglalkozni.

2023. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Kőszi a normális választ.

2023. jún. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!