Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy vàlàson, megismerkedtem egy csinos nővel. Az első aktusunk katatsztròfa volt, sajnos 3x egymàs utàn gyorstüzeltem. Nagy csalòdàs voltam.

Régebben nem volt ilyen gondom, azt nem mondom hogy elsőre sose volt gyors, de a többi nem.

Ki mit tesz, aki ebben szenved? 36 Férfi



2023. jún. 5. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak régen nem voltál nővel.
2023. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Kerülöm a szexet...
2023. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj másra amikor érzed hogy közeleg az orgazmus. Aki rég szexelt, azoknál elég gyakori a korai magömlés sajnos.
2023. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 hònap az nem olyan sok, pròbàltam màsra gondolni nem segìtett.
2023. jún. 5. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez hátha tud segíteni. Férfiaknál ez elég nagy gond sajnos, mármint a korai magömlés. De szerintem a neten is találsz hiteles segítő válaszokat, a problémádra.
2023. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakrabban kell verni.
2023. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Először is a dugás előtt verd ki a farkad!Hogy tovább bird,legalább háromszor-négyszer szexelnek kellene! Egyszer csak kifogysz a spermabol!
2023. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!